Resultat Totalt - Officiell |
Tävling | Magplasket 2012 | Utskriftsdatum | 10 mars 2012 | |||
Tävlingsort | Lysekil | Utskriftstid | 21:57 | |||
Arrangör | Lysekils simsällskap | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 10 mars 2012 |
Gren 1, 4X50m Frisim Fl 12år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | G-Sim Lag 1 | 0 | Göteborg Sim | 2:23.30 | ||||||
Amanda Johansson | 2000 | 34.87 | 34.87 | |||||||
Olivia Dahlström | 2001 | 37.50 | 1:12.37 | |||||||
Marinela Tosic | 2001 | 37.20 | 1:49.57 | |||||||
Daniella Fallenhag | 2000 | 33.73 | 2:23.30 | |||||||
2 | S02 | 0 | Simklubben S 02 | 2:25.93 | ||||||
Hanna Gebart | 2000 | 33.76 | 33.76 | |||||||
Alice Aurell | 2001 | 35.96 | 1:09.72 | |||||||
Anna Lipatnikova | 2000 | 38.22 | 1:47.94 | |||||||
Amanda Böhn | 2001 | 37.99 | 2:25.93 | |||||||
3 | G-Sim Lag 2 | 0 | Göteborg Sim | 2:27.36 | ||||||
Michelle Nordenmark | 2002 | 36.53 | 36.53 | |||||||
Andrea Reinhold | 2001 | 35.30 | 1:11.83 | |||||||
Märta Backman | 2000 | 38.61 | 1:50.44 | |||||||
Felicia Eriksson | 2000 | 36.92 | 2:27.36 | |||||||
4 | Uddevalla Sim Lag1 | 2000 | Uddevalla Sim | 2:35.48 | ||||||
Annie Strömberg | 2001 | 39.51 | 39.51 | |||||||
Linnea Persson | 2002 | 39.40 | 1:18.91 | |||||||
Carolina Wetterlind | 2000 | 40.56 | 1:59.47 | |||||||
Fanny Aronsson | 2000 | 36.01 | 2:35.48 | |||||||
5 | Ale Lag1 Flickor | 0 | Föreningen Ale Simmarna | 2:41.66 | ||||||
Therese Carlsson | 2000 | 36.79 | 36.79 | |||||||
Olivia Collén | 2001 | 43.31 | 1:20.10 | |||||||
Isa Johansson | 2000 | 44.73 | 2:04.83 | |||||||
Sofia Olsson | 2000 | 36.83 | 2:41.66 | |||||||
6 | Lss Lag 1 | 0 | Lysekils Simsällskap | 2:47.01 | ||||||
Filippa Skåås | 2001 | 35.77 | 35.77 | |||||||
Evelina Dahlqvist | 2000 | 40.11 | 1:15.88 | |||||||
Stina Ström | 2001 | 48.11 | 2:03.99 | |||||||
Tilda Nilsson | 2001 | 43.02 | 2:47.01 | |||||||
7 | Lag S77 | 0 | S77 Stenungsund | 2:49.99 | ||||||
Emma Svensson | 2001 | 46.38 | 46.38 | |||||||
Wilma Bergman | 2002 | 45.61 | 1:31.99 | |||||||
Alva Back | 2002 | 38.95 | 2:10.94 | |||||||
Lisa Bergman | 2002 | 39.05 | 2:49.99 | |||||||
8 | Hsk Lag 2 | 0 | Haldens Svømmeklub | 2:56.79 | ||||||
Marthe Woldheim | 2000 | 45.11 | 45.11 | |||||||
Henriette Ræstad | 2001 | 53.29 | 1:38.40 | |||||||
Synne Kristine Lauritzen | 2001 | 42.98 | 2:21.38 | |||||||
Aurora Oseland | 2000 | 35.41 | 2:56.79 | |||||||
9 | G-Sim Lag 3 | 0 | Göteborg Sim | 2:57.34 | ||||||
Andrea Berggren | 2000 | 40.98 | 40.98 | |||||||
Linnéa Inghammar | 2002 | 44.02 | 1:25.00 | |||||||
Wilma Johansson | 2002 | 43.29 | 2:08.29 | |||||||
Elise Björkner | 2001 | 49.05 | 2:57.34 | |||||||
10 | Hsk Jenter Junior 1 | 0 | Haldens Svømmeklub | 3:10.03 | ||||||
Anna Berger | 2002 | 52.81 | 52.81 | |||||||
Janne Marie Børresen | 2001 | 46.27 | 1:39.08 | |||||||
Stine Forsstrøm | 2000 | 47.44 | 2:26.52 | |||||||
Frida Oseland | 2002 | 43.51 | 3:10.03 | |||||||
Gren 2, 4X50m Frisim Po 12år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | S02 | 0 | Simklubben S 02 | 2:33.17 | ||||||
Karl Hallström | 2000 | 1:50.81 | 1:50.81 | |||||||
Gustav Karlsson | 2000 | 42.36 | 2:33.17 | |||||||
Leo Vartoomian | 2000 | |||||||||
Anas Enouri | 2000 | 2:33.17 | 2:33.17 | |||||||
2 | 0 | 2:34.73 | ||||||||
0 | 1:49.75 | 1:49.75 | ||||||||
0 | 44.98 | 2:34.73 | ||||||||
0 | ||||||||||
0 | 2:34.73 | 2:34.73 | ||||||||
3 | Uddevalla Sim Lag1 | 2000 | Uddevalla Sim | 2:35.94 | ||||||
Max Ström | 2000 | 1:51.76 | 1:51.76 | |||||||
Andreas Gunderssen | 2001 | 44.18 | 2:35.94 | |||||||
Oskar Gustafson | 2002 | |||||||||
Elliot Sjöqvist | 2000 | 2:35.94 | 2:35.94 | |||||||
4 | Hsk Gutter Junior 1 | 0 | Haldens Svømmeklub | 3:07.63 | ||||||
Harald Martin Rånes | 2001 | 2:16.31 | 2:16.31 | |||||||
Sondre Weiding Bjørk | 2001 | 51.32 | 3:07.63 | |||||||
Mathias Gundrosen | 2001 | |||||||||
Andreas Forsstrøm | 2002 | 3:07.63 | 3:07.63 | |||||||
- | G-Sim Lag 1 | 0 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | 63 | DNS | ||||||||
- | G-Sim Lag 2 | 0 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | 63 | DNS | ||||||||
- | G-Sim Lag 3 | 0 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | 73 | DNS | ||||||||
Gren 3, 50m Fjärilsim Fl 10år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Michelle Nordenmark | 2002 | Göteborg Sim | 40.29 | ||||||
2 | Wilma Johansson | 2002 | Göteborg Sim | 45.89 | ||||||
3 | Jennie Carlsson | 2002 | Föreningen Ale Simmarna | 58.57 | ||||||
- | Emilia Ström | 2002 | Trollhättans Simsällskap | DSQ | ||||||
Gren 4, 50m Fjärilsim Po 10år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
- | Andreas Forsstrøm | 2002 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Eskil Hansson | 2003 | Föreningen Ale Simmarna | DSQ | ||||||
- | Oskar Gustafson | 2002 | Uddevalla Sim | DSQ | ||||||
Gren 5, 50m Fjärilsim Fl 11-12år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Daniella Fallenhag | 2000 | Göteborg Sim | 39.50 | ||||||
2 | Amanda Johansson | 2000 | Göteborg Sim | 39.66 | ||||||
3 | Hanna Gebart | 2000 | Simklubben S 02 | 40.21 | ||||||
4 | Marinela Tosic | 2001 | Göteborg Sim | 40.56 | ||||||
5 | Alice Aurell | 2001 | Simklubben S 02 | 43.76 | ||||||
6 | Aurora Oseland | 2000 | Haldens Svømmeklub | 44.51 | ||||||
7 | Andrea Reinhold | 2001 | Göteborg Sim | 45.29 | ||||||
8 | Fanny Aronsson | 2000 | Uddevalla Sim | 45.84 | ||||||
9 | Lovisa Alsop | 2001 | Lysekils Simsällskap | 46.03 | ||||||
10 | Annie Strömberg | 2001 | Uddevalla Sim | 46.73 | ||||||
11 | Filippa Skåås | 2001 | Lysekils Simsällskap | 46.88 | ||||||
12 | Amanda Böhn | 2001 | Simklubben S 02 | 48.53 | ||||||
13 | Anna Lipatnikova | 2000 | Simklubben S 02 | 48.90 | ||||||
14 | Tilda Nilsson | 2001 | Lysekils Simsällskap | 49.25 | ||||||
15 | Melissa Zabihi | 2001 | Simklubben S 02 | 50.03 | ||||||
16 | Wilma Haugland | 2000 | Strömstads Simförening | 50.43 | ||||||
17 | Isa Johansson | 2000 | Föreningen Ale Simmarna | 56.59 | ||||||
- | Maja Jernberg | 2000 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Tilda Börjesson | 2000 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Marthe Woldheim | 2000 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Märta Backman | 2000 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
- | Stine Forsstrøm | 2000 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Synne Kristine Lauritzen | 2001 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
Gren 6, 50m Fjärilsim Po 11-12år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Alex Phu | 2000 | Göteborg Sim | 37.70 | ||||||
2 | Max Ström | 2000 | Uddevalla Sim | 39.73 | ||||||
3 | Leo Vartoomian | 2000 | Simklubben S 02 | 41.10 | ||||||
4 | Anton Amiri | 2000 | Göteborg Sim | 41.76 | ||||||
5 | Markus Börjesson | 2001 | S77 Stenungsund | 45.61 | ||||||
6 | Oscar Næss | 2000 | Haldens Svømmeklub | 46.15 | ||||||
7 | Jens Pettersson | 2001 | S77 Stenungsund | 47.09 | ||||||
8 | Andreas Gunderssen | 2001 | Uddevalla Sim | 48.06 | ||||||
- | Marko Cvjetkovic | 2000 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
Gren 7, 50m Ryggsim Fl 10år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Michelle Nordenmark | 2002 | Göteborg Sim | 44.22 | ||||||
2 | Lisa Bergman | 2002 | S77 Stenungsund | 44.55 | ||||||
3 | Linnea Persson | 2002 | Uddevalla Sim | 47.26 | ||||||
4 | Emilia Ström | 2002 | Trollhättans Simsällskap | 49.04 | ||||||
5 | Wilma Johansson | 2002 | Göteborg Sim | 49.33 | ||||||
6 | Alva Back | 2002 | S77 Stenungsund | 49.98 | ||||||
7 | Ida Marie Karlsen | 2002 | Haldens Svømmeklub | 53.06 | ||||||
8 | Linnea Edgren | 2002 | Göteborg Sim | 53.10 | ||||||
9 | Linnéa Inghammar | 2002 | Göteborg Sim | 54.63 | ||||||
10 | Isabel Haugland | 2002 | Strömstads Simförening | 55.47 | ||||||
11 | Stina Ryding | 2003 | S77 Stenungsund | 55.53 | ||||||
12 | Josefin Olsson | 2003 | Föreningen Ale Simmarna | 56.88 | ||||||
13 | Emmy Hansson | 2004 | Föreningen Ale Simmarna | 1:00.72 | ||||||
14 | Alva Olsson | 2003 | Simsällskapet Tumlarna | 1:18.93 | ||||||
- | Anna Berger | 2002 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Julia Wallberg | 2004 | Föreningen Ale Simmarna | DSQ | ||||||
Gren 8, 50m Ryggsim Po 10år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Linus Pettersson | 2002 | Svenljunga Simklubb | 46.96 | ||||||
2 | Oskar Gustafson | 2002 | Uddevalla Sim | 48.42 | ||||||
3 | Jacob Berger | 2002 | Simklubben S 02 | 50.35 | ||||||
4 | Eskil Hansson | 2003 | Föreningen Ale Simmarna | 52.35 | ||||||
5 | Andreas Forsstrøm | 2002 | Haldens Svømmeklub | 54.36 | ||||||
6 | Johannes Johansson | 2002 | Uddevalla Sim | 54.96 | ||||||
7 | Oskar Åberg | 2004 | Lysekils Simsällskap | 1:05.73 | ||||||
8 | Linus Kallin | 2003 | Lysekils Simsällskap | 1:08.82 | ||||||
- | Andrej Derik | 2002 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
Gren 9, 100m Ryggsim Fl 11-12år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Hanna Gebart | 2000 | Simklubben S 02 | 39.50 | 1:18.25 | |||||
2 | Daniella Fallenhag | 2000 | Göteborg Sim | 43.88 | 1:28.15 | |||||
3 | Marinela Tosic | 2001 | Göteborg Sim | 44.10 | 1:29.11 | |||||
4 | Amanda Johansson | 2000 | Göteborg Sim | 43.71 | 1:30.02 | |||||
5 | Alice Aurell | 2001 | Simklubben S 02 | 45.36 | 1:31.79 | |||||
6 | Therese Carlsson | 2000 | Föreningen Ale Simmarna | 47.67 | 1:34.66 | |||||
7 | Clara Richardsson | 2000 | Simklubben S 02 | 46.29 | 1:35.92 | |||||
8 | Sofia Olsson | 2000 | Föreningen Ale Simmarna | 46.93 | 1:36.16 | |||||
9 | Andrea Berggren | 2000 | Göteborg Sim | 49.02 | 1:39.13 | |||||
10 | Olivia Dahlström | 2001 | Göteborg Sim | 49.08 | 1:41.62 | |||||
11 | Märta Backman | 2000 | Göteborg Sim | 50.58 | 1:41.68 | |||||
12 | Fanny Aronsson | 2000 | Uddevalla Sim | 49.84 | 1:43.12 | |||||
13 | Melissa Zabihi | 2001 | Simklubben S 02 | 50.43 | 1:43.71 | |||||
14 | Anna Lipatnikova | 2000 | Simklubben S 02 | 52.98 | 1:44.80 | |||||
15 | Evelina Dahlqvist | 2000 | Lysekils Simsällskap | 51.54 | 1:44.95 | |||||
16 | Annie Strömberg | 2001 | Uddevalla Sim | 53.54 | 1:47.48 | |||||
17 | Carolina Wetterlind | 2000 | Uddevalla Sim | 52.65 | 1:50.77 | |||||
18 | Wilma Dahlberg | 2001 | Uddevalla Sim | 52.43 | 1:50.84 | |||||
19 | Elina Ryding | 2000 | S77 Stenungsund | 54.16 | 1:51.51 | |||||
20 | Johanna de Jonge | 2001 | Göteborg Sim | 56.65 | 1:57.87 | |||||
21 | Alva Knutsen-Rohman | 2000 | Simklubben S 02 | 1:00.70 | 1:59.30 | |||||
22 | Linnea Lundqvist | 2000 | Strömstads Simförening | 55.64 | 2:03.43 | |||||
23 | Emma Svensson | 2001 | S77 Stenungsund | 1:03.36 | 2:13.18 | |||||
- | Felicia Leandersson | 2001 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Henriette Ræstad | 2001 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Lovisa Sturve Näslund | 2000 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Maja Jernberg | 2000 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Nora Tallberg | 2001 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Tilda Börjesson | 2000 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Amanda Böhn | 2001 | Simklubben S 02 | DSQ | ||||||
- | Andrea Reinhold | 2001 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
- | Stine Forsstrøm | 2000 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
Gren 10, 100m Ryggsim Po 11-12år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Alex Phu | 2000 | Göteborg Sim | 44.54 | 1:27.92 | |||||
2 | William Segerdahl | 2001 | Göteborg Sim | 43.37 | 1:28.96 | |||||
3 | Max Ström | 2000 | Uddevalla Sim | 43.28 | 1:29.65 | |||||
4 | Markus Börjesson | 2001 | S77 Stenungsund | 45.39 | 1:29.69 | |||||
5 | Leo Vartoomian | 2000 | Simklubben S 02 | 44.51 | 1:30.01 | |||||
6 | Jens Pettersson | 2001 | S77 Stenungsund | 44.88 | 1:30.20 | |||||
7 | Andreas Gunderssen | 2001 | Uddevalla Sim | 47.03 | 1:36.26 | |||||
8 | Karl Hallström | 2000 | Simklubben S 02 | 47.09 | 1:38.19 | |||||
9 | Linus Holmdahl | 2001 | S77 Stenungsund | 49.45 | 1:38.93 | |||||
10 | Anton Amiri | 2000 | Göteborg Sim | 49.72 | 1:44.55 | |||||
11 | Gustav Karlsson | 2000 | Simklubben S 02 | 50.93 | 1:46.62 | |||||
12 | William Bråten | 2001 | Strömstads Simförening | 52.47 | 1:48.27 | |||||
13 | Anas Enouri | 2000 | Simklubben S 02 | 53.46 | 1:52.86 | |||||
14 | Harald Martin Rånes | 2001 | Haldens Svømmeklub | 56.05 | 1:53.37 | |||||
15 | Sondre Weiding Bjørk | 2001 | Haldens Svømmeklub | 58.40 | 1:58.76 | |||||
16 | Viktor Lindberg-Patriksso | 2000 | Lysekils Simsällskap | 1:02.21 | 2:11.53 | |||||
- | David Selin | 2001 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Marko Cvjetkovic | 2000 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Hugo Almen | 2000 | Strömstads Simförening | DNF | ||||||
- | Christer Melberg | 2001 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
Gren 11, 50m Bröstsim Fl 10år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Linnea Persson | 2002 | Uddevalla Sim | 47.49 | ||||||
2 | Alva Back | 2002 | S77 Stenungsund | 48.03 | ||||||
3 | Michelle Nordenmark | 2002 | Göteborg Sim | 50.15 | ||||||
4 | Linnea Edgren | 2002 | Göteborg Sim | 50.68 | ||||||
5 | Lisa Bergman | 2002 | S77 Stenungsund | 51.94 | ||||||
6 | Molly Stranne | 2002 | Föreningen Ale Simmarna | 54.27 | ||||||
7 | Emilia Ström | 2002 | Trollhättans Simsällskap | 55.38 | ||||||
8 | Wilma Bergman | 2002 | S77 Stenungsund | 58.40 | ||||||
9 | Isabel Haugland | 2002 | Strömstads Simförening | 59.62 | ||||||
10 | Ida Marie Karlsen | 2002 | Haldens Svømmeklub | 1:02.59 | ||||||
11 | Josefin Olsson | 2003 | Föreningen Ale Simmarna | 1:04.53 | ||||||
12 | Celina Skåås | 2004 | Lysekils Simsällskap | 1:07.16 | ||||||
13 | Anna Berger | 2002 | Haldens Svømmeklub | 1:07.96 | ||||||
14 | Nora Johansson | 2004 | Föreningen Ale Simmarna | 1:12.02 | ||||||
15 | Alva Olsson | 2003 | Simsällskapet Tumlarna | 1:14.95 | ||||||
- | Amanda Fjellstad | 2003 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Frida Oseland | 2002 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Linnéa Inghammar | 2002 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
- | Stina Ryding | 2003 | S77 Stenungsund | DSQ | ||||||
- | Wilma Johansson | 2002 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
Gren 12, 50m Bröstsim Po 10år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Linus Pettersson | 2002 | Svenljunga Simklubb | 54.33 | ||||||
2 | Oskar Gustafson | 2002 | Uddevalla Sim | 54.96 | ||||||
3 | Andreas Forsstrøm | 2002 | Haldens Svømmeklub | 1:04.80 | ||||||
4 | Eskil Hansson | 2003 | Föreningen Ale Simmarna | 1:09.05 | ||||||
5 | Oskar Åberg | 2004 | Lysekils Simsällskap | 1:15.36 | ||||||
- | Andrej Derik | 2002 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Jacob Berger | 2002 | Simklubben S 02 | DSQ | ||||||
- | Johannes Johansson | 2002 | Uddevalla Sim | DSQ | ||||||
Gren 13, 100m Bröstsim Fl 11-12år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Hanna Gebart | 2000 | Simklubben S 02 | 46.33 | 1:37.23 | |||||
2 | Daniella Fallenhag | 2000 | Göteborg Sim | 47.16 | 1:37.55 | |||||
3 | Andrea Reinhold | 2001 | Göteborg Sim | 47.38 | 1:41.62 | |||||
4 | Alice Aurell | 2001 | Simklubben S 02 | 50.22 | 1:43.65 | |||||
5 | Olivia Dahlström | 2001 | Göteborg Sim | 48.68 | 1:44.10 | |||||
6 | Marinela Tosic | 2001 | Göteborg Sim | 50.52 | 1:46.09 | |||||
7 | Amanda Johansson | 2000 | Göteborg Sim | 51.98 | 1:49.84 | |||||
8 | Märta Backman | 2000 | Göteborg Sim | 52.96 | 1:50.51 | |||||
9 | Anna Lipatnikova | 2000 | Simklubben S 02 | 52.81 | 1:50.84 | |||||
10 | Sofia Olsson | 2000 | Föreningen Ale Simmarna | 52.58 | 1:52.27 | |||||
11 | Fanny Aronsson | 2000 | Uddevalla Sim | 51.57 | 1:52.62 | |||||
12 | Linnea Lundqvist | 2000 | Strömstads Simförening | 52.90 | 1:52.73 | |||||
13 | Carolina Wetterlind | 2000 | Uddevalla Sim | 54.98 | 1:53.75 | |||||
14 | Johanna de Jonge | 2001 | Göteborg Sim | 55.11 | 1:54.33 | |||||
15 | Amanda Böhn | 2001 | Simklubben S 02 | 55.98 | 1:54.42 | |||||
16 | Isa Johansson | 2000 | Föreningen Ale Simmarna | 55.25 | 1:54.74 | |||||
17 | Linnéa Ahlmark | 2000 | S77 Stenungsund | 55.20 | 1:58.42 | |||||
18 | Melissa Zabihi | 2001 | Simklubben S 02 | 55.66 | 1:58.79 | |||||
19 | Synne Kristine Lauritzen | 2001 | Haldens Svømmeklub | 59.27 | 2:01.16 | |||||
20 | Elina Ryding | 2000 | S77 Stenungsund | 59.06 | 2:01.20 | |||||
21 | Wilma Haugland | 2000 | Strömstads Simförening | 57.80 | 2:03.34 | |||||
22 | Alexandra Kristiansen Mel | 2001 | Haldens Svømmeklub | 58.79 | 2:05.19 | |||||
23 | Annie Strömberg | 2001 | Uddevalla Sim | 1:01.55 | 2:07.13 | |||||
24 | Andrea Berggren | 2000 | Göteborg Sim | 1:00.84 | 2:07.53 | |||||
25 | Wilma Dahlberg | 2001 | Uddevalla Sim | 59.55 | 2:07.60 | |||||
26 | Janne Marie Børresen | 2001 | Haldens Svømmeklub | 1:05.76 | 2:17.10 | |||||
27 | Stina Ström | 2001 | Lysekils Simsällskap | 1:06.14 | 2:18.74 | |||||
28 | Marthe Woldheim | 2000 | Haldens Svømmeklub | 1:04.26 | 2:19.34 | |||||
29 | Hanna Rancinger | 2001 | Strömstads Simförening | 1:06.27 | 2:24.71 | |||||
- | Felicia Leandersson | 2001 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Felicia Thonander | 2001 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Lovisa Alsop | 2001 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Lovisa Sturve Näslund | 2000 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Maja Jernberg | 2000 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Nora Tallberg | 2001 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Olivia Collén | 2001 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Tilda Börjesson | 2000 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Aurora Oseland | 2000 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Henriette Ræstad | 2001 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Matilda Fransson | 2000 | Uddevalla Sim | DSQ | ||||||
- | Stine Forsstrøm | 2000 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
Gren 14, 100m Bröstsim Po 11-12år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Max Ström | 2000 | Uddevalla Sim | 47.73 | 1:37.95 | |||||
2 | William Segerdahl | 2001 | Göteborg Sim | 50.84 | 1:44.91 | |||||
3 | Markus Börjesson | 2001 | S77 Stenungsund | 51.14 | 1:45.23 | |||||
4 | Anton Amiri | 2000 | Göteborg Sim | 51.91 | 1:50.12 | |||||
5 | Gustav Karlsson | 2000 | Simklubben S 02 | 53.02 | 1:50.78 | |||||
6 | Karl Hallström | 2000 | Simklubben S 02 | 54.15 | 1:54.96 | |||||
7 | Mathias Gundrosen | 2001 | Haldens Svømmeklub | 56.18 | 1:56.95 | |||||
8 | Jens Pettersson | 2001 | S77 Stenungsund | 58.55 | 2:03.54 | |||||
9 | Elliot Sjöqvist | 2000 | Uddevalla Sim | 59.21 | 2:06.89 | |||||
10 | Tobias Rydén | 2001 | Simklubben S 02 | 59.56 | 2:07.18 | |||||
11 | Sondre Weiding Bjørk | 2001 | Haldens Svømmeklub | 1:05.93 | 2:18.89 | |||||
12 | Viktor Lindberg-Patriksso | 2000 | Lysekils Simsällskap | 1:07.91 | 2:20.78 | |||||
13 | Hugo Almen | 2000 | Strömstads Simförening | 1:06.77 | 2:24.91 | |||||
14 | Carl-Johan Linholm | 2001 | Simsällskapet Tumlarna | 1:06.14 | 2:25.27 | |||||
- | David Selin | 2001 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Anas Enouri | 2000 | Simklubben S 02 | DSQ | ||||||
- | Christer Melberg | 2001 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Harald Martin Rånes | 2001 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Leo Vartoomian | 2000 | Simklubben S 02 | DSQ | ||||||
- | William Bråten | 2001 | Strömstads Simförening | DSQ | ||||||
Gren 15, 50m Frisim Fl 10år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Michelle Nordenmark | 2002 | Göteborg Sim | 37.01 | ||||||
2 | Linnea Persson | 2002 | Uddevalla Sim | 39.35 | ||||||
3 | Alva Back | 2002 | S77 Stenungsund | 40.32 | ||||||
4 | Lisa Bergman | 2002 | S77 Stenungsund | 41.92 | ||||||
5 | Emilia Ström | 2002 | Trollhättans Simsällskap | 43.88 | ||||||
6 | Frida Oseland | 2002 | Haldens Svømmeklub | 44.63 | ||||||
7 | Linnéa Inghammar | 2002 | Göteborg Sim | 45.28 | ||||||
8 | Wilma Bergman | 2002 | S77 Stenungsund | 45.47 | ||||||
9 | Linnea Edgren | 2002 | Göteborg Sim | 46.28 | ||||||
10 | Isabel Haugland | 2002 | Strömstads Simförening | 48.27 | ||||||
11 | Ida Marie Karlsen | 2002 | Haldens Svømmeklub | 48.48 | ||||||
12 | Alva Ingelsten | 2002 | Göteborg Sim | 48.82 | ||||||
13 | Molly Stranne | 2002 | Föreningen Ale Simmarna | 49.45 | ||||||
14 | Josefin Olsson | 2003 | Föreningen Ale Simmarna | 53.29 | ||||||
15 | Stina Ryding | 2003 | S77 Stenungsund | 54.07 | ||||||
16 | Anna Berger | 2002 | Haldens Svømmeklub | 57.32 | ||||||
17 | Celina Skåås | 2004 | Lysekils Simsällskap | 1:00.64 | ||||||
18 | Emmy Hansson | 2004 | Föreningen Ale Simmarna | 1:08.41 | ||||||
19 | Julia Wallberg | 2004 | Föreningen Ale Simmarna | 1:08.42 | ||||||
20 | Nora Johansson | 2004 | Föreningen Ale Simmarna | 1:11.98 | ||||||
- | Amanda Fjellstad | 2003 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Jennie Carlsson | 2002 | Föreningen Ale Simmarna | DSQ | ||||||
- | Wilma Johansson | 2002 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
Gren 16, 50m Frisim Po 10år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Linus Pettersson | 2002 | Svenljunga Simklubb | 40.95 | ||||||
2 | Oskar Gustafson | 2002 | Uddevalla Sim | 41.00 | ||||||
3 | Eskil Hansson | 2003 | Föreningen Ale Simmarna | 45.64 | ||||||
4 | Jacob Berger | 2002 | Simklubben S 02 | 45.89 | ||||||
5 | Andreas Forsstrøm | 2002 | Haldens Svømmeklub | 50.02 | ||||||
- | Andrej Derik | 2002 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Johannes Johansson | 2002 | Uddevalla Sim | DSQ | ||||||
Gren 17, 100m Frisim Fl 11-12år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Daniella Fallenhag | 2000 | Göteborg Sim | 36.08 | 1:13.53 | |||||
2 | Hanna Gebart | 2000 | Simklubben S 02 | 35.95 | 1:13.62 | |||||
3 | Amanda Johansson | 2000 | Göteborg Sim | 37.00 | 1:17.42 | |||||
4 | Aurora Oseland | 2000 | Haldens Svømmeklub | 39.11 | 1:21.43 | |||||
5 | Alice Aurell | 2001 | Simklubben S 02 | 39.79 | 1:21.87 | |||||
6 | Andrea Reinhold | 2001 | Göteborg Sim | 38.33 | 1:22.95 | |||||
7 | Filippa Skåås | 2001 | Lysekils Simsällskap | 42.18 | 1:24.30 | |||||
8 | Marinela Tosic | 2001 | Göteborg Sim | 41.40 | 1:24.80 | |||||
9 | Fanny Aronsson | 2000 | Uddevalla Sim | 39.89 | 1:25.85 | |||||
10 | Sofia Olsson | 2000 | Föreningen Ale Simmarna | 41.42 | 1:25.90 | |||||
11 | Amanda Böhn | 2001 | Simklubben S 02 | 41.90 | 1:26.08 | |||||
12 | Olivia Dahlström | 2001 | Göteborg Sim | 41.82 | 1:26.65 | |||||
13 | Anna Lipatnikova | 2000 | Simklubben S 02 | 42.30 | 1:27.16 | |||||
14 | Clara Richardsson | 2000 | Simklubben S 02 | 42.04 | 1:27.22 | |||||
15 | Therese Carlsson | 2000 | Föreningen Ale Simmarna | 41.56 | 1:27.44 | |||||
16 | Annie Strömberg | 2001 | Uddevalla Sim | 42.22 | 1:29.20 | |||||
17 | Andrea Berggren | 2000 | Göteborg Sim | 42.52 | 1:29.32 | |||||
18 | Carolina Wetterlind | 2000 | Uddevalla Sim | 45.43 | 1:35.29 | |||||
19 | Melissa Zabihi | 2001 | Simklubben S 02 | 43.63 | 1:36.12 | |||||
20 | Evelina Dahlqvist | 2000 | Lysekils Simsällskap | 45.48 | 1:36.49 | |||||
21 | Olivia Collén | 2001 | Föreningen Ale Simmarna | 45.07 | 1:36.60 | |||||
22 | Synne Kristine Lauritzen | 2001 | Haldens Svømmeklub | 46.94 | 1:37.65 | |||||
23 | Tilda Nilsson | 2001 | Lysekils Simsällskap | 46.26 | 1:38.91 | |||||
24 | Marthe Woldheim | 2000 | Haldens Svømmeklub | 51.13 | 1:42.43 | |||||
25 | Linnea Lundqvist | 2000 | Strömstads Simförening | 49.78 | 1:43.48 | |||||
26 | Johanna de Jonge | 2001 | Göteborg Sim | 49.23 | 1:45.30 | |||||
27 | Wilma Haugland | 2000 | Strömstads Simförening | 49.89 | 1:45.59 | |||||
28 | Emma Svensson | 2001 | S77 Stenungsund | 49.92 | 1:48.04 | |||||
29 | Wilma Dahlberg | 2001 | Uddevalla Sim | 48.17 | 1:48.42 | |||||
30 | Elina Ryding | 2000 | S77 Stenungsund | 51.40 | 1:49.06 | |||||
31 | Stina Ström | 2001 | Lysekils Simsällskap | 52.52 | 1:51.53 | |||||
32 | Alexandra Kristiansen Mel | 2001 | Haldens Svømmeklub | 51.14 | 1:52.39 | |||||
33 | Alva Knutsen-Rohman | 2000 | Simklubben S 02 | 53.21 | 1:54.41 | |||||
34 | Hanna Rancinger | 2001 | Strömstads Simförening | 54.16 | 1:58.07 | |||||
35 | Janne Marie Børresen | 2001 | Haldens Svømmeklub | 52.86 | 1:58.12 | |||||
36 | Matilda Fransson | 2000 | Uddevalla Sim | 53.41 | 1:59.43 | |||||
37 | Henriette Ræstad | 2001 | Haldens Svømmeklub | 56.72 | 2:04.83 | |||||
- | Felicia Leandersson | 2001 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Felicia Thonander | 2001 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Lovisa Alsop | 2001 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Lovisa Sturve Näslund | 2000 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Maja Jernberg | 2000 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Nora Tallberg | 2001 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Tilda Börjesson | 2000 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Märta Backman | 2000 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
- | Stine Forsstrøm | 2000 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
Gren 18, 100m Frisim Po 11-12år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Alex Phu | 2000 | Göteborg Sim | 36.61 | 1:16.83 | |||||
2 | Max Ström | 2000 | Uddevalla Sim | 36.63 | 1:16.93 | |||||
3 | Leo Vartoomian | 2000 | Simklubben S 02 | 37.35 | 1:16.97 | |||||
4 | Markus Börjesson | 2001 | S77 Stenungsund | 37.29 | 1:17.21 | |||||
5 | Linus Holmdahl | 2001 | S77 Stenungsund | 41.16 | 1:24.65 | |||||
6 | Andreas Gunderssen | 2001 | Uddevalla Sim | 40.04 | 1:25.67 | |||||
7 | Gustav Karlsson | 2000 | Simklubben S 02 | 42.29 | 1:27.83 | |||||
7 | William Segerdahl | 2001 | Göteborg Sim | 41.76 | 1:27.83 | |||||
9 | Karl Hallström | 2000 | Simklubben S 02 | 42.23 | 1:28.00 | |||||
10 | Hampus Bengtsson | 2000 | Simklubben S 02 | 41.20 | 1:31.27 | |||||
11 | Jens Pettersson | 2001 | S77 Stenungsund | 43.80 | 1:31.93 | |||||
12 | Anton Amiri | 2000 | Göteborg Sim | 41.71 | 1:33.15 | |||||
13 | Christer Melberg | 2001 | Haldens Svømmeklub | 43.78 | 1:33.28 | |||||
14 | Harald Martin Rånes | 2001 | Haldens Svømmeklub | 45.11 | 1:34.86 | |||||
15 | William Bråten | 2001 | Strömstads Simförening | 43.75 | 1:35.77 | |||||
16 | Mathias Gundrosen | 2001 | Haldens Svømmeklub | 47.75 | 1:40.49 | |||||
17 | Anas Enouri | 2000 | Simklubben S 02 | 47.27 | 1:41.87 | |||||
18 | Sondre Weiding Bjørk | 2001 | Haldens Svømmeklub | 52.76 | 1:51.47 | |||||
19 | Elliot Sjöqvist | 2000 | Uddevalla Sim | 51.35 | 1:53.34 | |||||
- | David Selin | 2001 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Marko Cvjetkovic | 2000 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Viktor Lindberg-Patriksso | 2000 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Carl Backelin | 2000 | Simsällskapet Tumlarna | DSQ | ||||||
- | Elias Simonsen | 2001 | Strömstads Simförening | DSQ | ||||||
- | Hugo Almen | 2000 | Strömstads Simförening | DSQ | ||||||
- | Oscar Næss | 2000 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
Gren 19, 100m Medley Fl 12år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Hanna Gebart | 2000 | Simklubben S 02 | 39.72 | 1:24.77 | |||||
2 | Marinela Tosic | 2001 | Göteborg Sim | 41.51 | 1:31.26 | |||||
3 | Aurora Oseland | 2000 | Haldens Svømmeklub | 44.77 | 1:32.21 | |||||
4 | Amanda Johansson | 2000 | Göteborg Sim | 42.63 | 1:32.28 | |||||
5 | Andrea Reinhold | 2001 | Göteborg Sim | 44.81 | 1:32.47 | |||||
6 | Alice Aurell | 2001 | Simklubben S 02 | 44.81 | 1:32.76 | |||||
7 | Michelle Nordenmark | 2002 | Göteborg Sim | 43.71 | 1:34.71 | |||||
8 | Olivia Dahlström | 2001 | Göteborg Sim | 48.74 | 1:38.56 | |||||
9 | Filippa Skåås | 2001 | Lysekils Simsällskap | 46.25 | 1:39.34 | |||||
10 | Andrea Berggren | 2000 | Göteborg Sim | 46.84 | 1:40.95 | |||||
11 | Fanny Aronsson | 2000 | Uddevalla Sim | 49.42 | 1:41.17 | |||||
12 | Linnea Persson | 2002 | Uddevalla Sim | 46.82 | 1:41.75 | |||||
13 | Märta Backman | 2000 | Göteborg Sim | 47.22 | 1:41.86 | |||||
14 | Lovisa Alsop | 2001 | Lysekils Simsällskap | 47.94 | 1:43.45 | |||||
15 | Wilma Johansson | 2002 | Göteborg Sim | 50.27 | 1:44.43 | |||||
16 | Amanda Böhn | 2001 | Simklubben S 02 | 52.31 | 1:44.70 | |||||
17 | Melissa Zabihi | 2001 | Simklubben S 02 | 50.27 | 1:44.86 | |||||
18 | Carolina Wetterlind | 2000 | Uddevalla Sim | 51.78 | 1:45.29 | |||||
19 | Annie Strömberg | 2001 | Uddevalla Sim | 53.01 | 1:47.57 | |||||
20 | Isa Johansson | 2000 | Föreningen Ale Simmarna | 52.67 | 1:49.80 | |||||
21 | Tilda Nilsson | 2001 | Lysekils Simsällskap | 51.34 | 1:50.60 | |||||
22 | Emilia Ström | 2002 | Trollhättans Simsällskap | 54.53 | 1:51.44 | |||||
23 | Olivia Collén | 2001 | Föreningen Ale Simmarna | 56.57 | 1:54.42 | |||||
24 | Wilma Dahlberg | 2001 | Uddevalla Sim | 52.94 | 1:56.96 | |||||
25 | Linnéa Ahlmark | 2000 | S77 Stenungsund | 58.54 | 1:59.32 | |||||
26 | Marthe Woldheim | 2000 | Haldens Svømmeklub | 59.56 | 1:59.51 | |||||
- | Amanda Fjellstad | 2003 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Felicia Leandersson | 2001 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Felicia Thonander | 2001 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Lovisa Sturve Näslund | 2000 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Maja Jernberg | 2000 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Tilda Börjesson | 2000 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Alexandra Kristiansen Mel | 2001 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Anna Lipatnikova | 2000 | Simklubben S 02 | DSQ | ||||||
- | Felicia Eriksson | 2000 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
- | Henriette Ræstad | 2001 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Ida Marie Karlsen | 2002 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Janne Marie Børresen | 2001 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Linnea Lundqvist | 2000 | Strömstads Simförening | DSQ | ||||||
- | Wilma Haugland | 2000 | Strömstads Simförening | DSQ | ||||||
Gren 20, 100m Medley Po 12år o y, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Alex Phu | 2000 | Göteborg Sim | 39.86 | 1:26.01 | |||||
2 | Max Ström | 2000 | Uddevalla Sim | 42.75 | 1:30.18 | |||||
3 | Leo Vartoomian | 2000 | Simklubben S 02 | 43.01 | 1:30.26 | |||||
4 | Markus Börjesson | 2001 | S77 Stenungsund | 45.79 | 1:32.60 | |||||
5 | Anton Amiri | 2000 | Göteborg Sim | 46.81 | 1:40.88 | |||||
6 | Oskar Gustafson | 2002 | Uddevalla Sim | 49.59 | 1:43.55 | |||||
7 | Jens Pettersson | 2001 | S77 Stenungsund | 46.92 | 1:44.26 | |||||
8 | Gustav Karlsson | 2000 | Simklubben S 02 | 53.98 | 1:45.11 | |||||
9 | Christer Melberg | 2001 | Haldens Svømmeklub | 56.43 | 1:51.87 | |||||
10 | Sondre Weiding Bjørk | 2001 | Haldens Svømmeklub | 1:04.24 | 2:08.68 | |||||
- | Marko Cvjetkovic | 2000 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Elliot Sjöqvist | 2000 | Uddevalla Sim | DSQ | ||||||
- | Eskil Hansson | 2003 | Föreningen Ale Simmarna | DSQ | ||||||
- | Harald Martin Rånes | 2001 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Oscar Næss | 2000 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | William Bråten | 2001 | Strömstads Simförening | DSQ | ||||||
- | William Segerdahl | 2001 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
Gren 21, 4X50m Frisim Mixed ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Haldens SK Mixed Lag 1 | 0 | Haldens Svømmeklub | 1:47.74 | ||||||
David Engen | 1996 | 26.31 | 26.31 | |||||||
Jacob W. Berger | 1996 | 26.12 | 52.43 | |||||||
Ole Marius Bunæs | 1997 | 26.26 | 1:18.69 | |||||||
Sofie Forsstrøm | 1997 | 29.05 | 1:47.74 | |||||||
2 | Uddevalla Sim Lag 1 | 0 | Uddevalla Sim | 1:49.91 | ||||||
Simon Bodestig | 1996 | 26.48 | 26.48 | |||||||
Felicia Andersson | 1997 | 28.51 | 54.99 | |||||||
Kalle Svensson | 1997 | 26.45 | 1:21.44 | |||||||
Amanda Andersson | 1996 | 28.47 | 1:49.91 | |||||||
3 | G-Sim Lag 1 | 0 | Göteborg Sim | 1:54.05 | ||||||
Gustav Olander | 1994 | 27.00 | 27.00 | |||||||
Mikael Lagging | 1995 | 27.23 | 54.23 | |||||||
Amanda Janzon | 1997 | 29.53 | 1:23.76 | |||||||
Mathilda Janzon | 1998 | 30.29 | 1:54.05 | |||||||
4 | Uddevalla Sim Lag 2 | 0 | Uddevalla Sim | 1:55.34 | ||||||
Noa Koch | 1996 | 28.14 | 28.14 | |||||||
Karl Olsson | 1996 | 27.47 | 55.61 | |||||||
Amanda Sundström | 1995 | 29.94 | 1:25.55 | |||||||
Navid Fageeh | 1997 | 29.79 | 1:55.34 | |||||||
5 | Haldens SK Mixed Lag 2 | 0 | Haldens Svømmeklub | 1:57.20 | ||||||
Isabell Bjerregaard | 1997 | 29.86 | 29.86 | |||||||
Emil Carlsen | 1998 | 29.89 | 59.75 | |||||||
Johann Berg | 1997 | 28.68 | 1:28.43 | |||||||
Sander Halkjær | 1997 | 28.77 | 1:57.20 | |||||||
6 | G-Sim Lag 2 | 0 | Göteborg Sim | 1:58.43 | ||||||
Izabella Jedel | 1996 | 32.36 | 32.36 | |||||||
Christina Ekstedt | 1996 | 29.24 | 1:01.60 | |||||||
Eric Gustafsson | 1997 | 29.29 | 1:30.89 | |||||||
Filip Alsterberg | 1994 | 27.54 | 1:58.43 | |||||||
7 | S02 Lag 1 | 0 | Simklubben S 02 | 2:01.99 | ||||||
Sebastian Paling | 1997 | 29.47 | 29.47 | |||||||
Jesper Böhn | 1998 | 29.21 | 58.68 | |||||||
Ella Fagerström | 1998 | 32.26 | 1:30.94 | |||||||
Mikolaj Cuszynski-Kruk | 1998 | 31.05 | 2:01.99 | |||||||
8 | Haldens SK Mixed Lag 3 | 0 | Haldens Svømmeklub | 2:06.35 | ||||||
Knut Eivind Aasum | 1997 | 33.54 | 33.54 | |||||||
Tim Brynildsen | 1998 | 29.96 | 1:03.50 | |||||||
Henriette Solem Signebøen | 1996 | 31.31 | 1:34.81 | |||||||
Natalie Harackiewicz | 1997 | 31.54 | 2:06.35 | |||||||
9 | Lag Trollhättans Simsällskap | 0 | Trollhättans Simsällskap | 2:08.20 | ||||||
Samuel Rudqvist | 1999 | 32.12 | 32.12 | |||||||
Henrik Boban | 1999 | 31.97 | 1:04.09 | |||||||
Amanda Johansson | 1997 | 34.58 | 1:38.67 | |||||||
Ludwig Svensson | 1997 | 29.53 | 2:08.20 | |||||||
10 | G-Sim Lag 3 | 0 | Göteborg Sim | 2:10.14 | ||||||
Johanna Gunnarsson | 1999 | 33.48 | 33.48 | |||||||
Johanna Janebäck | 1996 | 32.83 | 1:06.31 | |||||||
Ario Ebrahimpur | 1997 | 30.96 | 1:37.27 | |||||||
Max Bergstrand | 1998 | 32.87 | 2:10.14 | |||||||
11 | Uddevalla Sim Lag 3 | 0 | Uddevalla Sim | 2:14.60 | ||||||
Elin Gustafson | 1999 | 37.43 | 37.43 | |||||||
Pontus Sundström | 1998 | 32.90 | 1:10.33 | |||||||
Hanna Wester | 1997 | 31.52 | 1:41.85 | |||||||
Viggo Koch | 1997 | 32.75 | 2:14.60 | |||||||
12 | S02 Lag 2 | 0 | Simklubben S 02 | 2:15.03 | ||||||
Arman Nakhaei | 1998 | 32.69 | 32.69 | |||||||
Jennifer Sjulander | 1998 | 33.11 | 1:05.80 | |||||||
Regina Borg Wermäng | 1999 | 34.05 | 1:39.85 | |||||||
Erika Ljungberg | 1998 | 35.18 | 2:15.03 | |||||||
13 | S02 Lag 3 | 0 | Simklubben S 02 | 2:37.52 | ||||||
Adam Mahdi | 1999 | 39.59 | 39.59 | |||||||
Markus Kock | 1998 | 38.92 | 1:18.51 | |||||||
Elin Wendt | 1999 | 37.04 | 1:55.55 | |||||||
Nicolina Matic | 1998 | 41.97 | 2:37.52 | |||||||
14 | Uddevalla Sim Lag 4 | 0 | Uddevalla Sim | 2:42.23 | ||||||
Alice Hedlund | 1999 | 39.60 | 39.60 | |||||||
Julia Johansson | 1999 | 37.05 | 1:16.65 | |||||||
David Olsson | 1999 | 36.35 | 1:53.00 | |||||||
Ella Stålhandske | 1999 | 49.23 | 2:42.23 | |||||||
15 | Lag Strömstad | 0 | Strömstads Simförening | 3:06.93 | ||||||
Wilma Haugland | 2000 | 45.63 | 45.63 | |||||||
Linnea Lundqvist | 2000 | 44.80 | 1:30.43 | |||||||
Elias Simonsen | 2001 | 51.85 | 2:22.28 | |||||||
Thea Hilding | 1999 | 44.65 | 3:06.93 | |||||||
16 | Lss Lag 2 | 0 | Lysekils Simsällskap | 3:52.66 | ||||||
Viktor Lindberg-Patriksso | 2000 | 1:11.02 | 1:11.02 | |||||||
Stina Ström | 2001 | |||||||||
Oskar Åberg | 2004 | |||||||||
Tilda Nilsson | 2001 | 3:52.66 | 3:52.66 | |||||||
- | Ale Lag1 Mixed | 0 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | 93 | DNS | ||||||||
- | Haldens SK Mixed Lag 4 | 0 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | DNS | |||||||||
Gren 22, 200m Medley Fl 13-17år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | 100m | 150m | Tid | Status | ||
1 | Felicia Andersson | 1997 | Uddevalla Sim | 32.99 | 1:12.79 | 1:56.98 | 2:33.64 | |||
2 | Amanda Andersson | 1996 | Uddevalla Sim | 34.35 | 1:14.57 | 1:59.82 | 2:35.07 | |||
3 | Christina Ekstedt | 1996 | Göteborg Sim | 33.72 | 1:15.50 | 2:00.84 | 2:37.82 | |||
4 | Hanna Wester | 1997 | Uddevalla Sim | 40.28 | 1:28.22 | 2:15.47 | 2:54.85 | |||
5 | Izabella Jedel | 1996 | Göteborg Sim | 39.02 | 1:23.61 | 2:16.36 | 2:55.57 | |||
6 | Elin Gustafson | 1999 | Uddevalla Sim | 44.51 | 1:33.89 | 2:31.60 | 3:13.18 | |||
7 | Caitlin Thyberg-Ng | 1999 | Göteborg Sim | 44.53 | 1:36.43 | 2:34.33 | 3:16.30 | |||
8 | Emilia Lundqvist-Jenc | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 45.36 | 1:38.73 | 2:32.70 | 3:16.51 | |||
9 | Nora Berglin | 1998 | Göteborg Sim | 46.73 | 1:38.16 | 2:33.84 | 3:20.66 | |||
10 | Diba Zangana | 1999 | Göteborg Sim | 42.79 | 1:37.70 | 2:33.59 | 3:20.71 | |||
11 | Vanessa Phu | 1998 | Göteborg Sim | 44.30 | 1:39.45 | 2:31.84 | 3:23.72 | |||
- | Frida Johander | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Malin Jonsson | 1997 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Moa Tallberg | 1999 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Victoria Amiri | 1998 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Alice Hedlund | 1999 | Uddevalla Sim | DSQ | ||||||
Gren 23, 200m Medley Po 13-17år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | 100m | 150m | Tid | Status | ||
1 | David Engen | 1996 | Haldens Svømmeklub | 29.98 | 1:06.95 | 1:48.72 | 2:22.27 | |||
2 | Kalle Svensson | 1997 | Uddevalla Sim | 33.04 | 1:12.29 | 1:52.92 | 2:28.10 | |||
3 | Karl Olsson | 1996 | Uddevalla Sim | 33.41 | 1:14.85 | 1:57.51 | 2:31.17 | |||
4 | Simon Bodestig | 1996 | Uddevalla Sim | 31.67 | 1:12.43 | 1:59.19 | 2:32.47 | |||
5 | Noa Koch | 1996 | Uddevalla Sim | 32.59 | 1:14.94 | 1:58.35 | 2:37.79 | |||
6 | Eric Gustafsson | 1997 | Göteborg Sim | 34.17 | 1:13.95 | 2:03.29 | 2:38.30 | |||
7 | Navid Fageeh | 1997 | Uddevalla Sim | 32.85 | 1:17.25 | 2:01.09 | 2:38.43 | |||
8 | Max Svedlund-Selander | 1996 | Lysekils Simsällskap | 34.04 | 1:16.42 | 2:08.45 | 2:45.21 | |||
9 | Philip Borgström Bishop | 1999 | Göteborg Sim | 34.88 | 1:22.33 | 2:10.11 | 2:49.53 | |||
10 | Daniel Börjesson | 1999 | S77 Stenungsund | 35.63 | 1:19.44 | 2:10.98 | 2:50.60 | |||
11 | Tom Kristofferson | 1998 | Göteborg Sim | 38.34 | 1:21.51 | 2:13.37 | 2:52.08 | |||
12 | Jonathan Fors | 1998 | Lysekils Simsällskap | 39.87 | 1:25.25 | 2:16.80 | 2:55.00 | |||
13 | Viggo Koch | 1997 | Uddevalla Sim | 41.50 | 1:27.90 | 2:19.11 | 2:57.95 | |||
14 | Pontus Sundström | 1998 | Uddevalla Sim | 38.29 | 1:23.96 | 2:16.63 | 2:58.01 | |||
15 | Ario Ebrahimpur | 1997 | Göteborg Sim | 38.14 | 1:23.65 | 2:19.11 | 2:59.03 | |||
16 | Emil Carlsen | 1998 | Haldens Svømmeklub | 44.57 | 1:30.14 | 2:22.79 | 2:59.73 | |||
17 | Tim Brynildsen | 1998 | Haldens Svømmeklub | 40.84 | 1:30.39 | 2:20.40 | 3:01.50 | |||
18 | Mikolaj Cuszynski-Kruk | 1998 | Simklubben S 02 | 38.30 | 1:30.17 | 2:20.11 | 3:03.65 | |||
19 | Olof Hedner | 1997 | Göteborg Sim | 43.05 | 1:30.73 | 2:23.47 | 3:04.12 | |||
20 | Knut Eivind Aasum | 1997 | Haldens Svømmeklub | 41.23 | 1:28.24 | 2:25.35 | 3:04.27 | |||
21 | Markus Rindahl Misund | 1999 | Haldens Svømmeklub | 45.97 | 1:37.46 | 2:30.94 | 3:11.97 | |||
22 | Hakim Haj Salah | 1999 | Göteborg Sim | 47.93 | 1:36.10 | 2:38.13 | 3:21.34 | |||
23 | Rickard Pettersson | 1998 | S77 Stenungsund | 48.85 | 1:46.41 | 2:51.03 | 3:44.40 | |||
- | Axl Svedlund-Selander | 1999 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Jack Vahnberg | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Robert Muratagic | 1998 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Jesper Eriksson | 1999 | Trollhättans Simsällskap | DSQ | ||||||
Gren 24, 50m Fjärilsim Damer ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Christina Ekstedt | 1996 | Göteborg Sim | 33.62 | ||||||
2 | Elin Hallerstedt | 1997 | S77 Stenungsund | 34.42 | ||||||
3 | Henriette Solem Signebøen | 1996 | Haldens Svømmeklub | 35.15 | ||||||
4 | Johanna Janebäck | 1996 | Göteborg Sim | 35.39 | ||||||
5 | Ella Fagerström | 1998 | Simklubben S 02 | 35.75 | ||||||
6 | Natalie Harackiewicz | 1997 | Haldens Svømmeklub | 36.29 | ||||||
7 | Agnes Johansson | 1996 | Svenljunga Simklubb | 39.61 | ||||||
8 | Elin Lokrantz | 2000 | Trollhättans Simsällskap | 40.35 | ||||||
9 | Louise Årebäck | 1996 | Svenljunga Simklubb | 48.80 | ||||||
- | Matilda Wendt | 1997 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
Gren 25, 50m Fjärilsim Herrar ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | David Engen | 1996 | Haldens Svømmeklub | 28.13 | ||||||
2 | Gustav Olander | 1994 | Göteborg Sim | 28.38 | ||||||
3 | Marcus Alexandersson | 1997 | S77 Stenungsund | 30.99 | ||||||
4 | Max Svedlund-Selander | 1996 | Lysekils Simsällskap | 32.90 | ||||||
5 | Daniel Börjesson | 1999 | S77 Stenungsund | 35.10 | ||||||
6 | Max Bergstrand | 1998 | Göteborg Sim | 37.73 | ||||||
7 | Alex Phu | 2000 | Göteborg Sim | 39.14 | ||||||
8 | Samuel Rudqvist | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 39.19 | ||||||
9 | Jesper Holmdahl | 1999 | S77 Stenungsund | 40.14 | ||||||
10 | Knut Marius Bergsland Joh | 1998 | Haldens Svømmeklub | 43.87 | ||||||
- | Axl Svedlund-Selander | 1999 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Jacob Alexandersson | 1995 | S77 Stenungsund | DNS | ||||||
- | Niklas Edentun | 1992 | Simsällskapet Tumlarna | DSQ | ||||||
Gren 26, 100m Frisim Fl 13-17år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Amanda Andersson | 1996 | Uddevalla Sim | 30.92 | 1:02.99 | |||||
2 | Felicia Andersson | 1997 | Uddevalla Sim | 30.34 | 1:03.06 | |||||
3 | Sofie Forsstrøm | 1997 | Haldens Svømmeklub | 31.54 | 1:04.75 | |||||
4 | Amanda Janzon | 1997 | Göteborg Sim | 32.00 | 1:05.96 | |||||
5 | Mathilda Janzon | 1998 | Göteborg Sim | 33.50 | 1:07.99 | |||||
6 | Henriette Solem Signebøen | 1996 | Haldens Svømmeklub | 33.26 | 1:08.63 | |||||
7 | Izabella Jedel | 1996 | Göteborg Sim | 34.64 | 1:11.96 | |||||
8 | Hanna Wester | 1997 | Uddevalla Sim | 35.69 | 1:13.25 | |||||
9 | Ella Fagerström | 1998 | Simklubben S 02 | 35.30 | 1:13.92 | |||||
10 | Jennifer Sjulander | 1998 | Simklubben S 02 | 35.77 | 1:14.68 | |||||
11 | Amanda Johansson | 1997 | Trollhättans Simsällskap | 36.03 | 1:14.71 | |||||
12 | Karin Wennberg | 1999 | Göteborg Sim | 35.79 | 1:15.40 | |||||
13 | Celine Bergstrøm Netland | 1996 | Haldens Svømmeklub | 34.91 | 1:15.81 | |||||
14 | Johanna Gunnarsson | 1999 | Göteborg Sim | 35.53 | 1:16.57 | |||||
15 | Agnes Johansson | 1996 | Svenljunga Simklubb | 36.76 | 1:17.22 | |||||
16 | Hanna Kewenter | 1999 | Göteborg Sim | 36.66 | 1:17.39 | |||||
17 | Regina Borg Wermäng | 1999 | Simklubben S 02 | 37.48 | 1:17.83 | |||||
18 | Alice Andreasson | 1998 | Göteborg Sim | 37.65 | 1:18.32 | |||||
19 | Jessica Svensson | 1997 | S77 Stenungsund | 37.21 | 1:18.39 | |||||
20 | Chakame Jahani | 1998 | Göteborg Sim | 36.44 | 1:18.69 | |||||
21 | Caitlin Thyberg-Ng | 1999 | Göteborg Sim | 37.74 | 1:19.96 | |||||
22 | Sunniva Jørstad | 1998 | Haldens Svømmeklub | 39.53 | 1:20.22 | |||||
23 | Sara Ehrnberg | 1999 | Göteborg Sim | 38.24 | 1:20.60 | |||||
24 | Emilia Lundqvist-Jenc | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 38.82 | 1:20.72 | |||||
25 | Elin Gustafson | 1999 | Uddevalla Sim | 39.34 | 1:21.17 | |||||
26 | Lina Andreasson | 1997 | Föreningen Ale Simmarna | 38.05 | 1:21.45 | |||||
27 | Carolina Borre | 1999 | Göteborg Sim | 39.64 | 1:21.62 | |||||
28 | Diba Zangana | 1999 | Göteborg Sim | 39.32 | 1:21.93 | |||||
29 | Erika Ljungberg | 1998 | Simklubben S 02 | 39.01 | 1:22.33 | |||||
30 | Julia Johansson | 1999 | Uddevalla Sim | 39.04 | 1:23.28 | |||||
31 | Nina Rajovic | 1998 | Föreningen Ale Simmarna | 39.08 | 1:23.62 | |||||
32 | Elin Wendt | 1999 | Simklubben S 02 | 40.45 | 1:23.66 | |||||
33 | Alice Hedlund | 1999 | Uddevalla Sim | 41.23 | 1:25.90 | |||||
34 | Vanessa Phu | 1998 | Göteborg Sim | 40.35 | 1:26.55 | |||||
35 | Ebba Behre | 1998 | Göteborg Sim | 42.56 | 1:28.37 | |||||
36 | Nora Berglin | 1998 | Göteborg Sim | 41.52 | 1:28.86 | |||||
37 | Nora Bjørneby Andreassen | 1998 | Haldens Svømmeklub | 43.05 | 1:32.43 | |||||
38 | Ebba Tegelberg | 1999 | Simklubben S 02 | 45.09 | 1:35.03 | |||||
39 | Karoline Ræstad | 1998 | Haldens Svømmeklub | 46.53 | 1:36.22 | |||||
40 | Tilda Rinman | 1998 | Simklubben S 02 | 44.54 | 1:36.64 | |||||
41 | Hedda Offerdal | 1999 | Haldens Svømmeklub | 47.00 | 1:40.65 | |||||
42 | Thea Hilding | 1999 | Strömstads Simförening | 48.51 | 1:41.57 | |||||
43 | Victoria Namuyunga | 1997 | Simklubben S 02 | 45.37 | 1:45.37 | |||||
44 | Linnea Backelin | 1999 | Simsällskapet Tumlarna | 55.05 | 2:00.83 | |||||
45 | Ella Stålhandske | 1999 | Uddevalla Sim | 54.00 | 2:01.05 | |||||
- | Alexandra Söderlind | 1998 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Alicia Hellberg | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Elsa Johansson | 1998 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Emelie Dalqvist | 1998 | Simsällskapet Tumlarna | DNS | ||||||
- | Emma Løwengren | 1999 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Frida Johander | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Julia Svendberg | 1998 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Malin Jonsson | 1997 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Matilda Wendt | 1997 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Moa Tallberg | 1999 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Natasija Simovic | 1998 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Rebecka Carlinger | 1999 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Veronica Almqvist | 1998 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Victoria Amiri | 1998 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Ebba Wingstrand | 1999 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
- | Ida Almgren | 1999 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
- | Nicolina Matic | 1998 | Simklubben S 02 | DSQ | ||||||
Gren 27, 100m Frisim Po 13-17år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Ole Marius Bunæs | 1997 | Haldens Svømmeklub | 27.72 | 58.31 | |||||
2 | Simon Bodestig | 1996 | Uddevalla Sim | 29.16 | 59.32 | |||||
3 | Mikael Lagging | 1995 | Göteborg Sim | 29.47 | 1:00.10 | |||||
4 | Karl Olsson | 1996 | Uddevalla Sim | 29.71 | 1:00.92 | |||||
5 | Kalle Svensson | 1997 | Uddevalla Sim | 29.51 | 1:02.42 | |||||
6 | Johann Berg | 1997 | Haldens Svømmeklub | 29.88 | 1:03.17 | |||||
7 | Ludwig Svensson | 1997 | Trollhättans Simsällskap | 30.42 | 1:04.00 | |||||
8 | Jesper Böhn | 1998 | Simklubben S 02 | 30.73 | 1:04.06 | |||||
9 | Eric Gustafsson | 1997 | Göteborg Sim | 31.27 | 1:04.24 | |||||
10 | Noa Koch | 1996 | Uddevalla Sim | 31.38 | 1:05.39 | |||||
11 | Sebastian Paling | 1997 | Simklubben S 02 | 31.77 | 1:06.17 | |||||
12 | Navid Fageeh | 1997 | Uddevalla Sim | 32.50 | 1:07.91 | |||||
13 | Erik Orstadius | 1997 | Göteborg Sim | 33.31 | 1:08.03 | |||||
14 | Tim Brynildsen | 1998 | Haldens Svømmeklub | 32.98 | 1:08.05 | |||||
15 | Ario Ebrahimpur | 1997 | Göteborg Sim | 32.62 | 1:08.13 | |||||
16 | Daniel Börjesson | 1999 | S77 Stenungsund | 33.34 | 1:08.26 | |||||
17 | Max Svedlund-Selander | 1996 | Lysekils Simsällskap | 32.82 | 1:08.78 | |||||
18 | Eric Björkner | 1998 | Göteborg Sim | 32.78 | 1:09.15 | |||||
19 | Henrik Boban | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 32.89 | 1:09.71 | |||||
20 | Jonathan Fors | 1998 | Lysekils Simsällskap | 33.96 | 1:09.90 | |||||
21 | Samuel Rudqvist | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 33.28 | 1:09.92 | |||||
22 | Tom Kristofferson | 1998 | Göteborg Sim | 33.90 | 1:10.55 | |||||
23 | Max Bergstrand | 1998 | Göteborg Sim | 33.78 | 1:11.05 | |||||
24 | Mikolaj Cuszynski-Kruk | 1998 | Simklubben S 02 | 33.91 | 1:11.52 | |||||
25 | Ole Petter Theiger Johans | 1996 | Haldens Svømmeklub | 33.90 | 1:11.64 | |||||
26 | Arman Nakhaei | 1998 | Simklubben S 02 | 33.98 | 1:11.91 | |||||
27 | Philip Borgström Bishop | 1999 | Göteborg Sim | 34.83 | 1:12.86 | |||||
28 | Pontus Sundström | 1998 | Uddevalla Sim | 35.77 | 1:14.53 | |||||
29 | Viggo Koch | 1997 | Uddevalla Sim | 37.08 | 1:14.59 | |||||
30 | William Nyqvist | 1997 | Föreningen Ale Simmarna | 35.91 | 1:14.70 | |||||
31 | Edvin Andersson | 1998 | Göteborg Sim | 35.39 | 1:15.08 | |||||
32 | Sander Halkjær | 1997 | Haldens Svømmeklub | 31.34 | 1:15.55 | |||||
33 | Hakim Haj Salah | 1999 | Göteborg Sim | 36.17 | 1:15.65 | |||||
34 | Knut Eivind Aasum | 1997 | Haldens Svømmeklub | 35.39 | 1:15.74 | |||||
35 | Jesper Eriksson | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 35.97 | 1:16.53 | |||||
36 | Markus Rindahl Misund | 1999 | Haldens Svømmeklub | 38.15 | 1:18.10 | |||||
37 | Theodor Midtlien Signebøe | 1999 | Haldens Svømmeklub | 35.44 | 1:18.72 | |||||
38 | Simon Kärrsjö | 1998 | Göteborg Sim | 36.86 | 1:19.37 | |||||
39 | Jesper Holmdahl | 1999 | S77 Stenungsund | 37.70 | 1:20.21 | |||||
40 | Simon Schariot | 1998 | Simklubben S 02 | 37.08 | 1:20.90 | |||||
41 | Knut Marius Bergsland Joh | 1998 | Haldens Svømmeklub | 37.44 | 1:21.07 | |||||
42 | David Olsson | 1999 | Uddevalla Sim | 39.37 | 1:21.89 | |||||
43 | Hugo Bergman | 1999 | S77 Stenungsund | 38.52 | 1:23.12 | |||||
44 | Markus Kock | 1998 | Simklubben S 02 | 40.23 | 1:24.46 | |||||
45 | Adam Mahdi | 1999 | Simklubben S 02 | 40.56 | 1:27.02 | |||||
46 | Rickard Pettersson | 1998 | S77 Stenungsund | 42.35 | 1:29.68 | |||||
47 | Espen Andre Rødstrand | 1998 | Haldens Svømmeklub | 42.42 | 1:32.98 | |||||
48 | Ole Morten Aasum | 1999 | Haldens Svømmeklub | 47.34 | 1:47.27 | |||||
49 | Erik Andersson | 1998 | Göteborg Sim | 51.81 | 1:55.39 | |||||
- | Anton Ivarsbro | 1998 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Axl Svedlund-Selander | 1999 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Felix Larsvik | 1997 | Strömstads Simförening | DNS | ||||||
- | Jack Vahnberg | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Jacob Alexandersson | 1995 | S77 Stenungsund | DNS | ||||||
- | Joel Eliasson | 1999 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Juan Sigueza | 1998 | Strömstads Simförening | DNS | ||||||
- | Juel Petter Bergseth | 1997 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Lukas Araos | 1999 | Strömstads Simförening | DNS | ||||||
- | Magne Stenbråten | 1997 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Rickard Tillman | 1997 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Robert Muratagic | 1998 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Emil Carlsen | 1998 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Emil Losman | 1998 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
Gren 28, 50m Ryggsim Damer ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Isabell Bjerregaard | 1997 | Haldens Svømmeklub | 33.89 | ||||||
2 | Mathilda Janzon | 1998 | Göteborg Sim | 33.93 | ||||||
3 | Johanna Janebäck | 1996 | Göteborg Sim | 35.33 | ||||||
4 | Christina Ekstedt | 1996 | Göteborg Sim | 36.22 | ||||||
5 | Elin Hallerstedt | 1997 | S77 Stenungsund | 36.44 | ||||||
6 | Elin Lokrantz | 2000 | Trollhättans Simsällskap | 39.20 | ||||||
7 | Izabella Jedel | 1996 | Göteborg Sim | 40.06 | ||||||
8 | Louise Årebäck | 1996 | Svenljunga Simklubb | 45.53 | ||||||
9 | Chakame Jahani | 1998 | Göteborg Sim | 45.91 | ||||||
10 | Felicia Eriksson | 2000 | Göteborg Sim | 46.20 | ||||||
- | Agnes Johansson | 1996 | Svenljunga Simklubb | DNS | ||||||
- | Alicia Hellberg | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Frida Johander | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Nicolina Matic | 1998 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Wilma Årebäck | 1999 | Svenljunga Simklubb | DNS | ||||||
Gren 29, 50m Ryggsim Herrar ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Ole Marius Bunæs | 1997 | Haldens Svømmeklub | 30.68 | ||||||
2 | Marcus Alexandersson | 1997 | S77 Stenungsund | 31.45 | ||||||
3 | Filip Alsterberg | 1994 | Göteborg Sim | 32.47 | ||||||
4 | Max Bergstrand | 1998 | Göteborg Sim | 36.44 | ||||||
5 | Max Svedlund-Selander | 1996 | Lysekils Simsällskap | 36.83 | ||||||
6 | Simon Schariot | 1998 | Simklubben S 02 | 44.43 | ||||||
7 | Adam Mahdi | 1999 | Simklubben S 02 | 46.33 | ||||||
8 | Markus Kock | 1998 | Simklubben S 02 | 47.28 | ||||||
9 | Linus Pettersson | 2002 | Svenljunga Simklubb | 47.91 | ||||||
10 | Espen Andre Rødstrand | 1998 | Haldens Svømmeklub | 49.13 | ||||||
11 | Erik Ahlstrand | 1999 | Göteborg Sim | 49.66 | ||||||
12 | Joel Falchenberg | 2000 | Svenljunga Simklubb | 50.62 | ||||||
13 | Pär Jansson | 1999 | Göteborg Sim | 53.72 | ||||||
- | Axl Svedlund-Selander | 1999 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Daniel Börjesson | 1999 | S77 Stenungsund | DNS | ||||||
- | Felix Larsvik | 1997 | Strömstads Simförening | DNS | ||||||
- | Jacob Alexandersson | 1995 | S77 Stenungsund | DNS | ||||||
- | Theodor Midtlien Signebøe | 1999 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
Gren 30, 100m Fjärilsim Fl 13-17år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Felicia Andersson | 1997 | Uddevalla Sim | 33.53 | 1:11.89 | |||||
2 | Amanda Andersson | 1996 | Uddevalla Sim | 33.96 | 1:12.75 | |||||
3 | Sofie Forsstrøm | 1997 | Haldens Svømmeklub | 36.16 | 1:17.38 | |||||
4 | Amanda Janzon | 1997 | Göteborg Sim | 35.53 | 1:17.89 | |||||
5 | Natalie Harackiewicz | 1997 | Haldens Svømmeklub | 36.29 | 1:20.55 | |||||
6 | Ella Fagerström | 1998 | Simklubben S 02 | 40.67 | 1:26.94 | |||||
7 | Elin Gustafson | 1999 | Uddevalla Sim | 45.29 | 1:36.88 | |||||
8 | Jessica Svensson | 1997 | S77 Stenungsund | 43.84 | 1:37.28 | |||||
9 | Nina Rajovic | 1998 | Föreningen Ale Simmarna | 44.61 | 1:38.19 | |||||
10 | Emilia Lundqvist-Jenc | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 46.35 | 1:41.03 | |||||
11 | Caitlin Thyberg-Ng | 1999 | Göteborg Sim | 45.99 | 1:41.94 | |||||
12 | Diba Zangana | 1999 | Göteborg Sim | 45.61 | 1:43.00 | |||||
13 | Vanessa Phu | 1998 | Göteborg Sim | 47.28 | 1:44.23 | |||||
- | Julia Svendberg | 1998 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Matilda Wendt | 1997 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
Gren 31, 100m Fjärilsim Po 13-17år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Jacob W. Berger | 1996 | Haldens Svømmeklub | 29.24 | 1:03.94 | |||||
2 | Kalle Svensson | 1997 | Uddevalla Sim | 31.34 | 1:06.75 | |||||
3 | Simon Bodestig | 1996 | Uddevalla Sim | 32.03 | 1:09.13 | |||||
4 | Navid Fageeh | 1997 | Uddevalla Sim | 33.20 | 1:11.34 | |||||
5 | Noa Koch | 1996 | Uddevalla Sim | 33.61 | 1:12.44 | |||||
6 | Karl Olsson | 1996 | Uddevalla Sim | 33.56 | 1:12.94 | |||||
7 | Ludwig Svensson | 1997 | Trollhättans Simsällskap | 34.93 | 1:16.21 | |||||
8 | Max Svedlund-Selander | 1996 | Lysekils Simsällskap | 35.92 | 1:18.93 | |||||
9 | Sebastian Paling | 1997 | Simklubben S 02 | 37.00 | 1:19.50 | |||||
10 | Philip Borgström Bishop | 1999 | Göteborg Sim | 37.72 | 1:20.02 | |||||
11 | Ario Ebrahimpur | 1997 | Göteborg Sim | 37.40 | 1:23.50 | |||||
12 | Arman Nakhaei | 1998 | Simklubben S 02 | 38.97 | 1:24.92 | |||||
13 | Pontus Sundström | 1998 | Uddevalla Sim | 39.92 | 1:27.46 | |||||
14 | Jonathan Fors | 1998 | Lysekils Simsällskap | 40.21 | 1:29.48 | |||||
15 | Tom Kristofferson | 1998 | Göteborg Sim | 40.42 | 1:29.95 | |||||
16 | Viggo Koch | 1997 | Uddevalla Sim | 42.55 | 1:30.07 | |||||
17 | Alex Phu | 2000 | Göteborg Sim | 41.99 | 1:30.64 | |||||
18 | Samuel Rudqvist | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 41.61 | 1:34.29 | |||||
- | Axl Svedlund-Selander | 1999 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Jacob Alexandersson | 1995 | S77 Stenungsund | DNS | ||||||
- | Juel Petter Bergseth | 1997 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
Gren 32, 50m Bröstsim Damer ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Vanessa Phu | 1998 | Göteborg Sim | 40.03 | ||||||
2 | Katarina Hallerstedt | 1966 | S77 Stenungsund | 40.61 | ||||||
3 | Chakame Jahani | 1998 | Göteborg Sim | 43.34 | ||||||
4 | Regina Borg Wermäng | 1999 | Simklubben S 02 | 45.98 | ||||||
5 | Agnes Johansson | 1996 | Svenljunga Simklubb | 46.51 | ||||||
6 | Elin Lokrantz | 2000 | Trollhättans Simsällskap | 47.55 | ||||||
7 | Elin Wendt | 1999 | Simklubben S 02 | 47.67 | ||||||
8 | Erika Ljungberg | 1998 | Simklubben S 02 | 48.58 | ||||||
9 | Louise Årebäck | 1996 | Svenljunga Simklubb | 49.43 | ||||||
10 | Nora Bjørneby Andreassen | 1998 | Haldens Svømmeklub | 50.66 | ||||||
11 | Nicolina Matic | 1998 | Simklubben S 02 | 51.44 | ||||||
12 | Tilda Rinman | 1998 | Simklubben S 02 | 51.62 | ||||||
13 | Felicia Eriksson | 2000 | Göteborg Sim | 52.38 | ||||||
14 | Ebba Tegelberg | 1999 | Simklubben S 02 | 53.03 | ||||||
15 | Karoline Ræstad | 1998 | Haldens Svømmeklub | 1:07.73 | ||||||
- | Alicia Hellberg | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Carina Ståhl-Alsop | 1965 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Frida Johander | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Natasija Simovic | 1998 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Victoria Amiri | 1998 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Wilma Årebäck | 1999 | Svenljunga Simklubb | DNS | ||||||
- | Felicia Liljeqvist | 2001 | S77 Stenungsund | DSQ | ||||||
- | Nora Berglin | 1998 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
Gren 33, 50m Bröstsim Herrar ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Filip Alsterberg | 1994 | Göteborg Sim | 33.49 | ||||||
2 | Ole Marius Bunæs | 1997 | Haldens Svømmeklub | 33.86 | ||||||
3 | Gustav Olander | 1994 | Göteborg Sim | 35.25 | ||||||
4 | Mikael Lagging | 1995 | Göteborg Sim | 38.40 | ||||||
5 | Erik Orstadius | 1997 | Göteborg Sim | 40.75 | ||||||
6 | Johann Berg | 1997 | Haldens Svømmeklub | 40.78 | ||||||
7 | Mikolaj Cuszynski-Kruk | 1998 | Simklubben S 02 | 40.86 | ||||||
8 | Sander Halkjær | 1997 | Haldens Svømmeklub | 41.80 | ||||||
9 | Jesper Eriksson | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 41.98 | ||||||
10 | Simon Kärrsjö | 1998 | Göteborg Sim | 43.66 | ||||||
11 | Hugo Bergman | 1999 | S77 Stenungsund | 47.06 | ||||||
12 | Alex Phu | 2000 | Göteborg Sim | 48.07 | ||||||
13 | Knut Marius Bergsland Joh | 1998 | Haldens Svømmeklub | 50.35 | ||||||
14 | Linus Pettersson | 2002 | Svenljunga Simklubb | 54.81 | ||||||
15 | Erik Ahlstrand | 1999 | Göteborg Sim | 1:01.72 | ||||||
- | Jacob Alexandersson | 1995 | S77 Stenungsund | DNS | ||||||
- | Max Sivic | 1998 | Svenljunga Simklubb | DNS | ||||||
- | Pär Jansson | 1999 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
Gren 34, 100m Ryggsim Fl 13-17år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Isabell Bjerregaard | 1997 | Haldens Svømmeklub | 35.16 | 1:12.33 | |||||
2 | Amanda Janzon | 1997 | Göteborg Sim | 35.98 | 1:13.67 | |||||
3 | Amanda Andersson | 1996 | Uddevalla Sim | 37.35 | 1:15.63 | |||||
4 | Christina Ekstedt | 1996 | Göteborg Sim | 37.51 | 1:17.11 | |||||
5 | Elin Hallerstedt | 1997 | S77 Stenungsund | 38.01 | 1:18.98 | |||||
6 | Izabella Jedel | 1996 | Göteborg Sim | 40.43 | 1:22.42 | |||||
7 | Johanna Gunnarsson | 1999 | Göteborg Sim | 41.70 | 1:25.12 | |||||
8 | Karin Wennberg | 1999 | Göteborg Sim | 42.23 | 1:25.26 | |||||
9 | Jessica Svensson | 1997 | S77 Stenungsund | 42.49 | 1:26.47 | |||||
10 | Sara Ehrnberg | 1999 | Göteborg Sim | 42.81 | 1:27.38 | |||||
11 | Jennifer Sjulander | 1998 | Simklubben S 02 | 43.77 | 1:28.29 | |||||
12 | Hanna Kewenter | 1999 | Göteborg Sim | 43.14 | 1:28.77 | |||||
13 | Alice Andreasson | 1998 | Göteborg Sim | 44.14 | 1:31.07 | |||||
14 | Carolina Borre | 1999 | Göteborg Sim | 44.93 | 1:31.52 | |||||
15 | Sunniva Jørstad | 1998 | Haldens Svømmeklub | 45.93 | 1:32.78 | |||||
16 | Elin Gustafson | 1999 | Uddevalla Sim | 46.56 | 1:33.84 | |||||
17 | Caitlin Thyberg-Ng | 1999 | Göteborg Sim | 46.21 | 1:34.28 | |||||
18 | Alice Hedlund | 1999 | Uddevalla Sim | 46.59 | 1:35.01 | |||||
19 | Nora Berglin | 1998 | Göteborg Sim | 47.37 | 1:36.70 | |||||
20 | Ebba Wingstrand | 1999 | Göteborg Sim | 48.16 | 1:38.49 | |||||
21 | Julia Johansson | 1999 | Uddevalla Sim | 48.81 | 1:38.65 | |||||
22 | Diba Zangana | 1999 | Göteborg Sim | 49.75 | 1:40.40 | |||||
23 | Vanessa Phu | 1998 | Göteborg Sim | 50.43 | 1:44.90 | |||||
24 | Ebba Behre | 1998 | Göteborg Sim | 1:51.84 | ||||||
- | Agnes Johansson | 1996 | Svenljunga Simklubb | DNS | ||||||
- | Emelie Dalqvist | 1998 | Simsällskapet Tumlarna | DNS | ||||||
- | Malin Jonsson | 1997 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Matilda Wendt | 1997 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Moa Tallberg | 1999 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Veronica Almqvist | 1998 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Victoria Amiri | 1998 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Celine Bergstrøm Netland | 1996 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Ella Stålhandske | 1999 | Uddevalla Sim | DSQ | ||||||
- | Ida Almgren | 1999 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
Gren 35, 100m Ryggsim Po 13-17år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Jacob W. Berger | 1996 | Haldens Svømmeklub | 31.76 | 1:05.57 | |||||
2 | David Engen | 1996 | Haldens Svømmeklub | 31.75 | 1:06.64 | |||||
3 | Simon Bodestig | 1996 | Uddevalla Sim | 35.78 | 1:12.51 | |||||
4 | Eric Gustafsson | 1997 | Göteborg Sim | 36.50 | 1:14.30 | |||||
5 | Ole Petter Theiger Johans | 1996 | Haldens Svømmeklub | 37.87 | 1:17.05 | |||||
6 | Noa Koch | 1996 | Uddevalla Sim | 37.74 | 1:17.20 | |||||
7 | Daniel Börjesson | 1999 | S77 Stenungsund | 37.16 | 1:17.25 | |||||
8 | Max Bergstrand | 1998 | Göteborg Sim | 38.39 | 1:17.81 | |||||
9 | Jesper Böhn | 1998 | Simklubben S 02 | 37.46 | 1:18.32 | |||||
10 | Eric Björkner | 1998 | Göteborg Sim | 38.60 | 1:18.88 | |||||
11 | Sebastian Paling | 1997 | Simklubben S 02 | 39.16 | 1:19.59 | |||||
12 | Max Svedlund-Selander | 1996 | Lysekils Simsällskap | 39.60 | 1:19.78 | |||||
13 | Jonathan Fors | 1998 | Lysekils Simsällskap | 39.32 | 1:20.75 | |||||
14 | Emil Carlsen | 1998 | Haldens Svømmeklub | 41.10 | 1:24.05 | |||||
15 | Samuel Rudqvist | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 41.76 | 1:24.52 | |||||
16 | Pontus Sundström | 1998 | Uddevalla Sim | 40.80 | 1:25.63 | |||||
17 | Ario Ebrahimpur | 1997 | Göteborg Sim | 40.24 | 1:25.79 | |||||
18 | Olof Hedner | 1997 | Göteborg Sim | 42.87 | 1:26.57 | |||||
19 | Knut Eivind Aasum | 1997 | Haldens Svømmeklub | 42.99 | 1:28.20 | |||||
20 | Viggo Koch | 1997 | Uddevalla Sim | 44.85 | 1:28.65 | |||||
21 | Hakim Haj Salah | 1999 | Göteborg Sim | 44.86 | 1:30.67 | |||||
22 | Henrik Boban | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 43.87 | 1:30.99 | |||||
23 | Tim Brynildsen | 1998 | Haldens Svømmeklub | 45.68 | 1:31.01 | |||||
24 | Edvin Andersson | 1998 | Göteborg Sim | 45.42 | 1:32.28 | |||||
25 | Simon Schariot | 1998 | Simklubben S 02 | 45.56 | 1:35.49 | |||||
26 | Simon Kärrsjö | 1998 | Göteborg Sim | 45.63 | 1:35.55 | |||||
27 | Emil Losman | 1998 | Göteborg Sim | 47.93 | 1:37.12 | |||||
28 | Adam Mahdi | 1999 | Simklubben S 02 | 49.43 | 1:40.98 | |||||
28 | David Olsson | 1999 | Uddevalla Sim | 49.66 | 1:40.98 | |||||
30 | Rickard Pettersson | 1998 | S77 Stenungsund | 48.94 | 1:41.80 | |||||
31 | Markus Kock | 1998 | Simklubben S 02 | 50.65 | 1:45.30 | |||||
- | Axl Svedlund-Selander | 1999 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Felix Larsvik | 1997 | Strömstads Simförening | DNS | ||||||
- | Jacob Alexandersson | 1995 | S77 Stenungsund | DNS | ||||||
- | Jesper Holmdahl | 1999 | S77 Stenungsund | DNS | ||||||
- | Magne Stenbråten | 1997 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Rickard Tillman | 1997 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Robert Muratagic | 1998 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | William Nyqvist | 1997 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Jesper Eriksson | 1999 | Trollhättans Simsällskap | DSQ | ||||||
- | Ole Morten Aasum | 1999 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
Gren 36, 50m Frisim Damer ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Sofie Forsstrøm | 1997 | Haldens Svømmeklub | 29.70 | ||||||
2 | Isabell Bjerregaard | 1997 | Haldens Svømmeklub | 30.30 | ||||||
3 | Henriette Solem Signebøen | 1996 | Haldens Svømmeklub | 31.29 | ||||||
4 | Natalie Harackiewicz | 1997 | Haldens Svømmeklub | 31.71 | ||||||
5 | Ella Fagerström | 1998 | Simklubben S 02 | 32.28 | ||||||
6 | Johanna Gunnarsson | 1999 | Göteborg Sim | 33.51 | ||||||
7 | Izabella Jedel | 1996 | Göteborg Sim | 33.63 | ||||||
8 | Johanna Janebäck | 1996 | Göteborg Sim | 34.08 | ||||||
9 | Regina Borg Wermäng | 1999 | Simklubben S 02 | 34.59 | ||||||
10 | Karin Wennberg | 1999 | Göteborg Sim | 34.79 | ||||||
11 | Elin Lokrantz | 2000 | Trollhättans Simsällskap | 35.04 | ||||||
12 | Hanna Kewenter | 1999 | Göteborg Sim | 35.21 | ||||||
13 | Agnes Johansson | 1996 | Svenljunga Simklubb | 35.29 | ||||||
14 | Sara Ehrnberg | 1999 | Göteborg Sim | 36.32 | ||||||
15 | Ebba Wingstrand | 1999 | Göteborg Sim | 36.49 | ||||||
16 | Anna Dijkstra | 1998 | S77 Stenungsund | 36.55 | ||||||
17 | Alice Andreasson | 1998 | Göteborg Sim | 36.56 | ||||||
18 | Carina Ståhl-Alsop | 1965 | Lysekils Simsällskap | 37.88 | ||||||
19 | Ida Almgren | 1999 | Göteborg Sim | 38.35 | ||||||
20 | Carolina Borre | 1999 | Göteborg Sim | 38.55 | ||||||
21 | Louise Årebäck | 1996 | Svenljunga Simklubb | 39.47 | ||||||
22 | Felicia Eriksson | 2000 | Göteborg Sim | 39.73 | ||||||
23 | Ebba Behre | 1998 | Göteborg Sim | 40.44 | ||||||
24 | Karoline Ræstad | 1998 | Haldens Svømmeklub | 40.67 | ||||||
25 | Nicolina Matic | 1998 | Simklubben S 02 | 42.12 | ||||||
26 | Felicia Liljeqvist | 2001 | S77 Stenungsund | 42.71 | ||||||
27 | Victoria Namuyunga | 1997 | Simklubben S 02 | 43.39 | ||||||
- | Alicia Hellberg | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Chakame Jahani | 1998 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Elsa Johansson | 1998 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Wilma Årebäck | 1999 | Svenljunga Simklubb | DNS | ||||||
Gren 37, 50m Frisim Herrar ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | David Engen | 1996 | Haldens Svømmeklub | 26.25 | ||||||
2 | Jacob W. Berger | 1996 | Haldens Svømmeklub | 27.02 | ||||||
3 | Marcus Alexandersson | 1997 | S77 Stenungsund | 27.09 | ||||||
4 | Filip Alsterberg | 1994 | Göteborg Sim | 28.43 | ||||||
5 | Mikael Lagging | 1995 | Göteborg Sim | 29.06 | ||||||
6 | Sander Halkjær | 1997 | Haldens Svømmeklub | 29.12 | ||||||
7 | Johann Berg | 1997 | Haldens Svømmeklub | 29.15 | ||||||
8 | Max Svedlund-Selander | 1996 | Lysekils Simsällskap | 30.31 | ||||||
9 | Erik Orstadius | 1997 | Göteborg Sim | 30.49 | ||||||
10 | Eric Gustafsson | 1997 | Göteborg Sim | 30.54 | ||||||
11 | Eric Björkner | 1998 | Göteborg Sim | 31.05 | ||||||
12 | Niklas Edentun | 1992 | Simsällskapet Tumlarna | 31.15 | ||||||
13 | Arman Nakhaei | 1998 | Simklubben S 02 | 32.83 | ||||||
14 | Simon Kärrsjö | 1998 | Göteborg Sim | 33.63 | ||||||
15 | Edvin Andersson | 1998 | Göteborg Sim | 34.19 | ||||||
16 | Hakim Haj Salah | 1999 | Göteborg Sim | 35.07 | ||||||
17 | Emil Losman | 1998 | Göteborg Sim | 35.24 | ||||||
18 | Knut Marius Bergsland Joh | 1998 | Haldens Svømmeklub | 37.11 | ||||||
19 | Simon Schariot | 1998 | Simklubben S 02 | 38.05 | ||||||
20 | Espen Andre Rødstrand | 1998 | Haldens Svømmeklub | 42.01 | ||||||
21 | Linus Pettersson | 2002 | Svenljunga Simklubb | 43.63 | ||||||
22 | Ole Morten Aasum | 1999 | Haldens Svømmeklub | 44.14 | ||||||
23 | Pär Jansson | 1999 | Göteborg Sim | 45.49 | ||||||
24 | Erik Ahlstrand | 1999 | Göteborg Sim | 45.73 | ||||||
25 | Joel Falchenberg | 2000 | Svenljunga Simklubb | 50.72 | ||||||
- | Axl Svedlund-Selander | 1999 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Jacob Alexandersson | 1995 | S77 Stenungsund | DNS | ||||||
- | Jesper Holmdahl | 1999 | S77 Stenungsund | DNS | ||||||
- | Juel Petter Bergseth | 1997 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Magne Stenbråten | 1997 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Max Sivic | 1998 | Svenljunga Simklubb | DNS | ||||||
- | Robert Muratagic | 1998 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Markus Kock | 1998 | Simklubben S 02 | DSQ | ||||||
Gren 38, 100m Bröstsim Fl 13-17år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Felicia Andersson | 1997 | Uddevalla Sim | 36.94 | 1:20.25 | |||||
2 | Hanna Wester | 1997 | Uddevalla Sim | 40.89 | 1:25.53 | |||||
3 | Vanessa Phu | 1998 | Göteborg Sim | 42.78 | 1:32.07 | |||||
4 | Johanna Gunnarsson | 1999 | Göteborg Sim | 43.36 | 1:32.38 | |||||
5 | Lina Andreasson | 1997 | Föreningen Ale Simmarna | 44.98 | 1:34.30 | |||||
6 | Amanda Johansson | 1997 | Trollhättans Simsällskap | 46.47 | 1:35.63 | |||||
6 | Sara Ehrnberg | 1999 | Göteborg Sim | 45.77 | 1:35.63 | |||||
8 | Chakame Jahani | 1998 | Göteborg Sim | 44.33 | 1:36.60 | |||||
9 | Diba Zangana | 1999 | Göteborg Sim | 46.70 | 1:38.00 | |||||
10 | Alice Andreasson | 1998 | Göteborg Sim | 46.79 | 1:39.24 | |||||
11 | Agnes Johansson | 1996 | Svenljunga Simklubb | 47.49 | 1:39.25 | |||||
12 | Jennifer Sjulander | 1998 | Simklubben S 02 | 48.15 | 1:42.02 | |||||
13 | Hanna Kewenter | 1999 | Göteborg Sim | 48.67 | 1:42.05 | |||||
14 | Regina Borg Wermäng | 1999 | Simklubben S 02 | 49.04 | 1:42.32 | |||||
15 | Celine Bergstrøm Netland | 1996 | Haldens Svømmeklub | 47.57 | 1:42.92 | |||||
16 | Ebba Wingstrand | 1999 | Göteborg Sim | 51.12 | 1:46.04 | |||||
17 | Elin Wendt | 1999 | Simklubben S 02 | 50.29 | 1:46.22 | |||||
18 | Karin Wennberg | 1999 | Göteborg Sim | 51.59 | 1:47.46 | |||||
19 | Elin Gustafson | 1999 | Uddevalla Sim | 51.69 | 1:48.08 | |||||
20 | Sunniva Jørstad | 1998 | Haldens Svømmeklub | 53.33 | 1:48.55 | |||||
21 | Emma Andreasson | 1999 | Föreningen Ale Simmarna | 52.21 | 1:49.06 | |||||
22 | Ida Almgren | 1999 | Göteborg Sim | 51.16 | 1:49.33 | |||||
23 | Anna Dijkstra | 1998 | S77 Stenungsund | 51.40 | 1:49.68 | |||||
24 | Carolina Borre | 1999 | Göteborg Sim | 52.69 | 1:49.73 | |||||
25 | Alice Hedlund | 1999 | Uddevalla Sim | 53.62 | 1:50.78 | |||||
26 | Nora Bjørneby Andreassen | 1998 | Haldens Svømmeklub | 52.36 | 1:53.46 | |||||
27 | Tilda Rinman | 1998 | Simklubben S 02 | 53.74 | 1:57.98 | |||||
28 | Hedda Offerdal | 1999 | Haldens Svømmeklub | 57.31 | 1:58.93 | |||||
29 | Karoline Ræstad | 1998 | Haldens Svømmeklub | 1:14.72 | 2:34.25 | |||||
- | Alexandra Söderlind | 1998 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Alicia Hellberg | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Elsa Johansson | 1998 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Emelie Dalqvist | 1998 | Simsällskapet Tumlarna | DNS | ||||||
- | Emma Løwengren | 1999 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Malin Jonsson | 1997 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Moa Tallberg | 1999 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Natasija Simovic | 1998 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Thea Hilding | 1999 | Strömstads Simförening | DNS | ||||||
- | Veronica Almqvist | 1998 | Lysekils Simsällskap | DNS | ||||||
- | Caitlin Thyberg-Ng | 1999 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
- | Ebba Behre | 1998 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
- | Ebba Tegelberg | 1999 | Simklubben S 02 | DSQ | ||||||
- | Emilia Lundqvist-Jenc | 1999 | Trollhättans Simsällskap | DSQ | ||||||
- | Julia Johansson | 1999 | Uddevalla Sim | DSQ | ||||||
- | Linnea Backelin | 1999 | Simsällskapet Tumlarna | DSQ | ||||||
- | Nora Berglin | 1998 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
- | Victoria Amiri | 1998 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
Gren 39, 100m Bröstsim Po 13-17år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Noa Koch | 1996 | Uddevalla Sim | 34.23 | 1:13.50 | |||||
2 | Kalle Svensson | 1997 | Uddevalla Sim | 35.31 | 1:14.20 | |||||
3 | Karl Olsson | 1996 | Uddevalla Sim | 36.58 | 1:16.94 | |||||
4 | Navid Fageeh | 1997 | Uddevalla Sim | 37.11 | 1:18.81 | |||||
5 | Philip Borgström Bishop | 1999 | Göteborg Sim | 39.72 | 1:25.14 | |||||
6 | Ole Petter Theiger Johans | 1996 | Haldens Svømmeklub | 41.03 | 1:27.62 | |||||
7 | Henrik Boban | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 41.59 | 1:27.79 | |||||
8 | Viggo Koch | 1997 | Uddevalla Sim | 43.67 | 1:28.81 | |||||
9 | Mikolaj Cuszynski-Kruk | 1998 | Simklubben S 02 | 42.60 | 1:29.54 | |||||
10 | Daniel Börjesson | 1999 | S77 Stenungsund | 43.21 | 1:29.98 | |||||
11 | William Nyqvist | 1997 | Föreningen Ale Simmarna | 41.82 | 1:30.06 | |||||
12 | Jonathan Fors | 1998 | Lysekils Simsällskap | 43.52 | 1:32.45 | |||||
13 | Emil Carlsen | 1998 | Haldens Svømmeklub | 45.06 | 1:33.39 | |||||
14 | Jesper Böhn | 1998 | Simklubben S 02 | 44.84 | 1:34.37 | |||||
15 | Eric Björkner | 1998 | Göteborg Sim | 45.02 | 1:34.97 | |||||
16 | Simon Kärrsjö | 1998 | Göteborg Sim | 45.65 | 1:36.13 | |||||
17 | Pontus Sundström | 1998 | Uddevalla Sim | 46.19 | 1:38.71 | |||||
18 | Tom Kristofferson | 1998 | Göteborg Sim | 46.51 | 1:39.36 | |||||
19 | Hugo Bergman | 1999 | S77 Stenungsund | 47.79 | 1:39.72 | |||||
20 | Samuel Rudqvist | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 48.98 | 1:42.19 | |||||
21 | Markus Rindahl Misund | 1999 | Haldens Svømmeklub | 49.07 | 1:42.52 | |||||
22 | Theodor Midtlien Signebøe | 1999 | Haldens Svømmeklub | 47.96 | 1:42.75 | |||||
23 | Edvin Andersson | 1998 | Göteborg Sim | 48.57 | 1:43.27 | |||||
24 | Hakim Haj Salah | 1999 | Göteborg Sim | 53.44 | 1:50.17 | |||||
25 | Emil Losman | 1998 | Göteborg Sim | 52.83 | 1:51.69 | |||||
26 | David Olsson | 1999 | Uddevalla Sim | 54.13 | 1:53.41 | |||||
27 | Simon Schariot | 1998 | Simklubben S 02 | 52.94 | 1:53.57 | |||||
28 | Adam Mahdi | 1999 | Simklubben S 02 | 54.89 | 1:55.20 | |||||
29 | Rickard Pettersson | 1998 | S77 Stenungsund | 54.87 | 1:57.93 | |||||
30 | Erik Andersson | 1998 | Göteborg Sim | 56.50 | 2:05.28 | |||||
- | Jack Vahnberg | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Joel Eliasson | 1999 | Föreningen Ale Simmarna | DNS | ||||||
- | Magne Stenbråten | 1997 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Robert Muratagic | 1998 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Jesper Eriksson | 1999 | Trollhättans Simsällskap | DSQ | ||||||
Gren 40, 100m Medley Damer ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Amanda Sundström | 1995 | Uddevalla Sim | 30.72 | 1:10.22 | |||||
2 | Felicia Andersson | 1997 | Uddevalla Sim | 33.48 | 1:11.49 | |||||
3 | Amanda Andersson | 1996 | Uddevalla Sim | 35.09 | 1:13.32 | |||||
4 | Isabell Bjerregaard | 1997 | Haldens Svømmeklub | 34.53 | 1:14.73 | |||||
5 | Sofie Forsstrøm | 1997 | Haldens Svømmeklub | 37.28 | 1:17.81 | |||||
6 | Henriette Solem Signebøen | 1996 | Haldens Svømmeklub | 38.23 | 1:18.73 | |||||
7 | Johanna Janebäck | 1996 | Göteborg Sim | 36.80 | 1:21.12 | |||||
8 | Elin Hallerstedt | 1997 | S77 Stenungsund | 35.45 | 1:21.83 | |||||
9 | Hanna Wester | 1997 | Uddevalla Sim | 40.25 | 1:22.02 | |||||
10 | Katarina Hallerstedt | 1966 | S77 Stenungsund | 39.21 | 1:22.96 | |||||
11 | Natalie Harackiewicz | 1997 | Haldens Svømmeklub | 39.58 | 1:23.74 | |||||
12 | Izabella Jedel | 1996 | Göteborg Sim | 39.47 | 1:25.44 | |||||
13 | Agnes Johansson | 1996 | Svenljunga Simklubb | 41.99 | 1:30.21 | |||||
14 | Regina Borg Wermäng | 1999 | Simklubben S 02 | 51.28 | 1:39.25 | |||||
15 | Carina Ståhl-Alsop | 1965 | Lysekils Simsällskap | 48.95 | 1:40.54 | |||||
16 | Louise Årebäck | 1996 | Svenljunga Simklubb | 47.91 | 1:41.98 | |||||
17 | Nora Bjørneby Andreassen | 1998 | Haldens Svømmeklub | 50.22 | 1:44.14 | |||||
18 | Ella Stålhandske | 1999 | Uddevalla Sim | 54.81 | 1:56.07 | |||||
- | Malin Jonsson | 1997 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Matilda Wendt | 1997 | Simklubben S 02 | DNS | ||||||
- | Wilma Årebäck | 1999 | Svenljunga Simklubb | DNS | ||||||
Gren 41, 100m Medley Herrar ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Ole Marius Bunæs | 1997 | Haldens Svømmeklub | 31.02 | 1:05.45 | |||||
2 | Jacob W. Berger | 1996 | Haldens Svømmeklub | 30.70 | 1:05.54 | |||||
3 | Filip Alsterberg | 1994 | Göteborg Sim | 31.40 | 1:06.95 | |||||
4 | Kalle Svensson | 1997 | Uddevalla Sim | 31.49 | 1:07.35 | |||||
5 | Gustav Olander | 1994 | Göteborg Sim | 30.92 | 1:08.87 | |||||
6 | Simon Bodestig | 1996 | Uddevalla Sim | 32.27 | 1:10.76 | |||||
7 | Marcus Alexandersson | 1997 | S77 Stenungsund | 31.98 | 1:11.69 | |||||
8 | Karl Olsson | 1996 | Uddevalla Sim | 35.72 | 1:11.84 | |||||
9 | Mikael Lagging | 1995 | Göteborg Sim | 33.27 | 1:12.19 | |||||
10 | Eric Gustafsson | 1997 | Göteborg Sim | 34.62 | 1:15.39 | |||||
11 | Jesper Böhn | 1998 | Simklubben S 02 | 35.80 | 1:16.57 | |||||
12 | Navid Fageeh | 1997 | Uddevalla Sim | 37.01 | 1:16.94 | |||||
13 | Johann Berg | 1997 | Haldens Svømmeklub | 35.99 | 1:17.08 | |||||
14 | Sebastian Paling | 1997 | Simklubben S 02 | 35.16 | 1:17.49 | |||||
15 | Max Svedlund-Selander | 1996 | Lysekils Simsällskap | 35.98 | 1:18.56 | |||||
16 | Daniel Börjesson | 1999 | S77 Stenungsund | 35.60 | 1:18.58 | |||||
17 | Ludwig Svensson | 1997 | Trollhättans Simsällskap | 36.59 | 1:20.37 | |||||
18 | Erik Orstadius | 1997 | Göteborg Sim | 38.42 | 1:20.95 | |||||
19 | Jonathan Fors | 1998 | Lysekils Simsällskap | 39.18 | 1:22.01 | |||||
20 | Samuel Rudqvist | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 38.89 | 1:23.36 | |||||
21 | Arman Nakhaei | 1998 | Simklubben S 02 | 39.57 | 1:24.74 | |||||
22 | David Olsson | 1999 | Uddevalla Sim | 47.70 | 1:38.16 | |||||
23 | Theodor Midtlien Signebøe | 1999 | Haldens Svømmeklub | 48.81 | 1:38.77 | |||||
24 | Knut Marius Bergsland Joh | 1998 | Haldens Svømmeklub | 46.50 | 1:39.93 | |||||
25 | Adam Mahdi | 1999 | Simklubben S 02 | 48.43 | 1:42.66 | |||||
- | Andreas Gunderssen | 2001 | Uddevalla Sim | DNS | ||||||
- | Jack Vahnberg | 1997 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
- | Jacob Alexandersson | 1995 | S77 Stenungsund | DNS | ||||||
- | Juel Petter Bergseth | 1997 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Niklas Edentun | 1992 | Simsällskapet Tumlarna | DNS | ||||||
- | Sander Halkjær | 1997 | Haldens Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Jesper Eriksson | 1999 | Trollhättans Simsällskap | DSQ | ||||||
- | Ole Morten Aasum | 1999 | Haldens Svømmeklub | DSQ | ||||||
- | Olof Hedner | 1997 | Göteborg Sim | DSQ | ||||||
Gren 42, 4X50m Medley Mixed ÖK, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Haldens SK Mixed Lag 1 | 0 | Haldens Svømmeklub | 2:02.56 | ||||||
David Engen | 1996 | 30.73 | 30.73 | |||||||
Ole Marius Bunæs | 1997 | 33.66 | 1:04.39 | |||||||
Jacob W. Berger | 1996 | 28.90 | 1:33.29 | |||||||
Sofie Forsstrøm | 1997 | 29.27 | 2:02.56 | |||||||
2 | G-Sim Lag 1 | 0 | Göteborg Sim | 2:05.09 | ||||||
Mathilda Janzon | 1998 | 33.94 | 33.94 | |||||||
Filip Alsterberg | 1994 | 33.08 | 1:07.02 | |||||||
Gustav Olander | 1994 | 28.43 | 1:35.45 | |||||||
Amanda Janzon | 1997 | 29.64 | 2:05.09 | |||||||
3 | Uddevalla Sim Lag 1 | 0 | Uddevalla Sim | 2:07.56 | ||||||
Kalle Svensson | 1997 | 32.07 | 32.07 | |||||||
Felicia Andersson | 1997 | 36.07 | 1:08.14 | |||||||
Amanda Andersson | 1996 | 31.96 | 1:40.10 | |||||||
Karl Olsson | 1996 | 27.46 | 2:07.56 | |||||||
4 | Uddevalla Sim Lag 2 | 0 | Uddevalla Sim | 2:08.81 | ||||||
Amanda Sundström | 1995 | 31.36 | 31.36 | |||||||
Hanna Wester | 1997 | 38.42 | 1:09.78 | |||||||
Navid Fageeh | 1997 | 32.49 | 1:42.27 | |||||||
Simon Bodestig | 1996 | 26.54 | 2:08.81 | |||||||
5 | G-Sim Lag 2 | 0 | Göteborg Sim | 2:16.42 | ||||||
Izabella Jedel | 1996 | 38.39 | 38.39 | |||||||
Christina Ekstedt | 1996 | 37.27 | 1:15.66 | |||||||
Eric Gustafsson | 1997 | 32.55 | 1:48.21 | |||||||
Mikael Lagging | 1995 | 28.21 | 2:16.42 | |||||||
6 | Haldens SK Mixed Lag 2 | 0 | Haldens Svømmeklub | 2:21.32 | ||||||
Isabell Bjerregaard | 1997 | 34.74 | 34.74 | |||||||
Johann Berg | 1997 | 41.07 | 1:15.81 | |||||||
Henriette Solem Signebøen | 1996 | 35.83 | 1:51.64 | |||||||
Emil Carlsen | 1998 | 29.68 | 2:21.32 | |||||||
7 | G-Sim Lag 3 | 0 | Göteborg Sim | 2:21.51 | ||||||
Max Bergstrand | 1998 | 35.80 | 35.80 | |||||||
Johanna Gunnarsson | 1999 | 41.42 | 1:17.22 | |||||||
Philip Borgström Bishop | 1999 | 33.84 | 1:51.06 | |||||||
Ario Ebrahimpur | 1997 | 30.45 | 2:21.51 | |||||||
8 | S02 Lag 1 | 0 | Simklubben S 02 | 2:22.04 | ||||||
Jesper Böhn | 1998 | 35.86 | 35.86 | |||||||
Mikolaj Cuszynski-Kruk | 1998 | 40.91 | 1:16.77 | |||||||
Ella Fagerström | 1998 | 35.81 | 1:52.58 | |||||||
Sebastian Paling | 1997 | 29.46 | 2:22.04 | |||||||
9 | Uddevalla Sim Lag 3 | 0 | Uddevalla Sim | 2:29.27 | ||||||
Pontus Sundström | 1998 | 39.01 | 39.01 | |||||||
Noa Koch | 1996 | 33.24 | 1:12.25 | |||||||
Elin Gustafson | 1999 | 43.85 | 1:56.10 | |||||||
Viggo Koch | 1997 | 33.17 | 2:29.27 | |||||||
10 | Haldens SK Mixed Lag 3 | 0 | Haldens Svømmeklub | 2:29.86 | ||||||
Tim Brynildsen | 1998 | 39.72 | 39.72 | |||||||
Sander Halkjær | 1997 | 41.38 | 1:21.10 | |||||||
Natalie Harackiewicz | 1997 | 35.02 | 1:56.12 | |||||||
Knut Eivind Aasum | 1997 | 33.74 | 2:29.86 | |||||||
11 | Lag Trollhättans Simsällskap | 0 | Trollhättans Simsällskap | 2:35.65 | ||||||
Elin Lokrantz | 2000 | 40.01 | 40.01 | |||||||
Emilia Lundqvist-Jenc | 1999 | 46.34 | 1:26.35 | |||||||
Ludwig Svensson | 1997 | 35.37 | 2:01.72 | |||||||
Jesper Eriksson | 1999 | 33.93 | 2:35.65 | |||||||
12 | Haldens SK Mixed Lag 4 | 0 | Haldens Svømmeklub | 2:35.92 | ||||||
Ole Petter Theiger Johans | 1996 | 38.57 | 38.57 | |||||||
Markus Rindahl Misund | 1999 | 46.18 | 1:24.75 | |||||||
Celine Bergstrøm Netland | 1996 | 38.08 | 2:02.83 | |||||||
Theodor Midtlien Signebøe | 1999 | 33.09 | 2:35.92 | |||||||
13 | S02 Lag 2 | 0 | Simklubben S 02 | 2:43.04 | ||||||
Jennifer Sjulander | 1998 | 41.25 | 41.25 | |||||||
Elin Wendt | 1999 | 49.02 | 1:30.27 | |||||||
Arman Nakhaei | 1998 | 36.42 | 2:06.69 | |||||||
Regina Borg Wermäng | 1999 | 36.35 | 2:43.04 | |||||||
14 | S02 Lag 3 | 0 | Simklubben S 02 | 3:03.81 | ||||||
Simon Schariot | 1998 | 45.57 | 45.57 | |||||||
Nicolina Matic | 1998 | 49.63 | 1:35.20 | |||||||
Adam Mahdi | 1999 | 53.03 | 2:28.23 | |||||||
Erika Ljungberg | 1998 | 35.58 | 3:03.81 | |||||||
15 | Uddevalla Sim Lag 4 | 0 | Uddevalla Sim | 3:06.52 | ||||||
David Olsson | 1999 | 45.54 | 45.54 | |||||||
Julia Johansson | 1999 | 46.60 | 1:32.14 | |||||||
Alice Hedlund | 1999 | 1:34.38 | 3:06.52 | |||||||
Ella Stålhandske | 1999 | 3:06.52 | ||||||||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 10 mars 2012 |
Licensierad till: Lysekils Simsällskap | Utskriftstid | 21:57 |